Znaleziono 0 artykułów
05.12.2022

Robert Pattinson i Suki Waterhouse debiutują jako para na czerwonym dywanie

05.12.2022
Suki Waterhouse i Robert Pattinson (Fot. Getty Images)

Robert Pattinson i Suki Waterhouse pojawili się po raz pierwszy jako para na czerwonym dywanie. Razem przyszli na pokaz męskiej kolekcji domu mody Dior na jesień 2023, który odbył się w Gizie.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse zaczęli spotykać się w 2018 roku, ale dopiero teraz pojawili się po raz pierwszy razem w oficjalnej sytuacji.

Robert Pattinson w 2020 roku został twarzą zapachu Dior Homme „Im Your Man”, a w 2021 roku wystąpił w wiosennej kampanii francuskiego domu mody. W tym sezonie aktor kontynuuje współpracę z Dior Men, dlatego nie mogło go zabraknąć na pokazie domu mody Dior jesień 2023, który odbył się w Gizie w Egipcie.

Zaskakujący mógł wydać się fakt, że Pattinson, który do tej pory bardzo chronił swojej prywatności, tym razem pozował do zdjęć z partnerką Suki Waterhouse.

Gdy zaczęli się spotykać w 2018 roku, niewielu o tym wiedziało. Niektórzy do tej pory nie wierzyli, że Robert Pattinson i Suki Waterhouse naprawdę są razem. W rozmowach z dziennikarzami oboje konsekwentnie unikali mówienia o sprawach osobistych, a w sieci pojawiło się zaledwie kilka fotografii, na których byli razem. Dopiero teraz, po czterech latach związku, właśnie na pokazie Diora, pozowali oficjalnie do zdjęć. Mieli na sobie pasujące do siebie stylizacje.

Suki Waterhouse i Robert Pattinson (Fot. Getty Images)

Pattinson założył dwuczęściowy garnitur w piaskowym kolorze, szary golf i czarne buty na traktorowej podeszwie. Modelka wybrała jasnofioletową, warstwową sukienkę, składającą się ze slip dress i ozdobionej falbanami tuniki. Stylizację uzupełniła czarnymi szpilkami Mary-Jane, a w jej makijażu dominowały wyraziste czerwone usta.

Ich stroje był do siebie dopasowane, choć nie w sposób ostentacyjny, co sprawiło, że aktor i modelka już zaczynają być nazywani najnowszą stylową parą.  

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Robert Pattinson i Suki Waterhouse debiutują jako para na czerwonym dywanie
Proszę czekać..
Zamknij