Znaleziono 0 artykułów
05.07.2022

Business Fashion Environment Summit. Zapraszamy na trzecią edycję

05.07.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Konferencja organizowana przez „Vogue Polska” we współpracy z Boston Consulting Group to największe forum na rzecz zrównoważonego rozwoju w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Już 11 października w Warszawie spotkają się liderki i liderzy biznesu oraz ekspertki i eksperci branży mody z całego świata. Wspólnie zastanowią się nad przyszłością mody w kontekście postępującej cyfryzacji.

Tegoroczna konferencja zweryfkuje prawdy objawione zrównoważonego rozwoju i krytycznie przyjrzy się technologicznie innowacyjnym rozwiązaniom proponowanym przez twórców mody wirtualnej i metawersu.

Szacuje się, że tylko w przypadku dóbr luksusowych, metawers i NFT mogą do 2030 roku stanowić 10 proc. rynku. O tym, co kryje się za metawersem i o jego wpływie na konsumpcję, środowisko oraz budowanie tożsamości w cyfrowej rzeczywistości, dowiemy się od światowych ekspertów i ekspertek, którzy należą do awangardy cyfrowej rewolucji. 

Na zaproszenie „Vogue Polska” w Warszawie wystąpią Cathy Hackl uznawana za matkę chrzestną metawersu, Leanne Elliott Young i Cattytay, założyciele Institute of Digital Fashion, jednej z pierwszych organizacji poświęconych modzie wirtualnej, a także Natalia Modenova i Daria Shapovalova, założycielki i projektantki cyfrowej marki DressX. Wśród naszych gości znaleźli się również Dana Thomas, redaktorka działu zrównoważonej mody brytyjskiej edycji „Vogue’a” i autorka bestsellerowej książki „Modopolis. Dlaczego to, co nosimy ma znaczenie”, Beata Wilczek, założycielka agencji Unfolding Strategies, Lucy Shea, prezeska agencji strategicznej Futerra, Ngozi Okaro, założycielka organizacji Custom Collaborative, Vassili Verrecchia, założyciel V&P, i Jordane Salomez, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju agencji konsultingowej DLX.

Podczas konferencji odbędzie się premiera raportu Boston Consulting Group i „Vogue Polska” na temat zrównoważonego rozwoju w biznesie i modzie. 

Zapraszamy do wydarzenia na żywo w Warszawie, 11 października, w Nobu Hotel. Relacje z konferencji będzie można oglądać na Vogue.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij