Znaleziono 0 artykułów
07.12.2023

Świąteczna minikolekcja Lobos x Anna Halarewicz

07.12.2023
(Fot. Materiały prasowe)

Polska marka Lobos przedstawia świąteczną kolekcję torebek ozdobionych pracami Anny Halarewicz. – Ręcznie malowane torebki są absolutnie niepowtarzalne, każdy model ma inny rysunek, którego nie da się wiernie odtworzyć – mówi Monika Cisło, współwłaścicielka i projektantka Lobos. Przychód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Szlachetnej Paczki.

Polska marka Lobos, którą założyło rodzeństwo Monika Cisło i Patryk Łobos, już od pięciu lat szyje wysokiej jakości torebki z włoskich skór. Projekty łączą rzemieślnicze wykonanie z artystyczną wizją. Każdy z modeli tworzony jest ręcznie przez pracowników lokalnej manufaktury.

(Fot. Materiały prasowe)

Marka często stawia na współpracę ze znanymi ilustratorami mody. Do stworzenia świątecznej minikolekcji zaprosiła Annę Halarewicz. W limitowanej serii pojawiło się sześć modeli ozdobionych rysunkami artystki. Przychód ze sprzedaży trafi do Szlachetnej Paczki.

W okresie przedświątecznym chcemy z jednej strony dać naszym klientkom wyjątkowe modele torebek, a z drugiej wesprzeć potrzebujących. Kolekcja z Anią Halarewicz pozwala nam spełnić oba życzenia. Ręcznie malowane torebki są absolutnie niepowtarzalne, każdy model ma inny rysunek, którego nie da się wiernie odtworzyć – mówi Monika Cisło.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Świąteczna minikolekcja Lobos x Anna Halarewicz
Proszę czekać..
Zamknij