Znaleziono 0 artykułów
04.12.2023

Timothée Chalamet lśni w metalicznym topie na czerwonym dywanie

04.12.2023
Timothée Chalamet w metalicznym topie na czerwonym dywanie (Fot. Getty Images)

Timothée Chalamet na czerwonym dywanie z okazji premiery filmu „Wonka” przyciąga wzrok w transparentnym topie i czarnych spodniach. Total look projektu Toma Forda wpisuje się w estetyczne poszukiwania aktora. Na ubiegłorocznej premierze „Do ostatniej kości” zachwycił w Wenecji, odsłaniając plecy w kreacji, którą stworzył Haider Ackermann. Promując nowy film, Timothée Chalamet wystąpił już w fiolecie, welurze i biżuteryjnych akcentach. Dzięki niemu moda męska staje się coraz bardziej intrygująca.

Styl Timothée Chalameta czy to na gali rozdania Oscarów, czy wtedy, gdy odwiedza festiwal filmowy, zachwyca oryginalnością. Amerykańskiego aktora można poznać po tym, że za nic ma dress code black tie, łamiąc sztywne zasady męskiej mody. Uroczyste gale to dla gwiazdora okazja do eksperymentów. Nie inaczej było na paryskiej premierze „Wonki”. Przed dziennikarzami aktor pojawił się w total looku Toma Forda.

Timothée Chalamet na paryskiej premierze filmu „Wonka”

Timothée Chalamet pokazał się w Paryżu w stylizacji godnej jednego z najlepiej ubranych aktorów. Aktor podążając za modą na metaliczne akcenty (widoczne chociażby na premierze filmu „Renaissance: A Film by Beyoncé”), zdecydował się bowiem na błyszczący, transparentny top bez rękawów, który zastąpił mu koszulę i marynarkę.

Timothée Chalamet promował film „Wonka” w Paryżu. Na czerwony dywan wybrał total look Toma Forda. (Fot. Getty Images)

W stylizacji Timothée Chalamet nie zrezygnował z klasycznych akcentów

Timothée Chalamet pojawiając się w Paryżu w prześwitującym topie zdobionym drobnymi koralikami, po raz kolejny przesunął granicę konwenansów obowiązujących na czerwonym dywanie. Aktor postanowił uzupełnić stylizację dopasowanymi czarnymi spodniami oraz eleganckimi lakierkami. Charakterystyczne, bujne loki gwiazdora pozostawały w iście paryskim, nonszalanckim, nieładzie.

Najsłynniejsza stylizacja Timothéego Chalameta

Gdy Luca Guadagnino zaangażował aktora do udziału w romantycznym horrorze „Do ostatniej kości” u boku Taylor Russell, wiedział, że na festiwalu w Wenecji gwiazdor zabłyśnie nie tylko rolą, lecz także stylizacją. We wrześniu Timothée Chalamet zaprezentował się więc w ciekawej alternatywie dla garnituru z odsłaniającą plecy koszulą w roli głównej. Przed nami gala Oscarów – czym tym razem zaskoczy aktor?

Zobacz także: 

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Timothée Chalamet lśni w metalicznym topie na czerwonym dywanie
Proszę czekać..
Zamknij