Znaleziono 0 artykułów
13.05.2022

TK Maxx otworzył 50. sklep w Polsce

13.05.2022
Fot. Materiały prasowe

12 maja 2022 roku sieć TK Maxx otworzyła swój pięćdziesiąty sklep w Polsce. Najnowsza lokalizacja to tarnowskie CH Gemini Park przy ulicy Nowodąbrowskiej 127. Pierwszy lokal TK Maxx w Tarnowie oferuje klientom projekty znanych marek do 60 proc. taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Jubileuszowe otwarcie w największym centrum handlowym w regionie, oznacza, że od dziś mieszkańcy Tarnowa i okolic mają ułatwiony dostęp do zróżnicowanego asortymentu amerykańskiej sieci TK Maxx. Regularne dostawy, które będą odbywać się kilka razy w tygodniu, zapewnią poszukiwaczom skarbów szeroką ofertę produktów z aż sześciu działów: moda damska i męska, obuwie, akcesoria (w tym torebki, biżuteria i kosmetyki), produkty dla dzieci, dom oraz zwierzęta. Na powierzchni 166 metrów kwadratowych tarnowskiego TK Maxxa nie zabraknie najmodniejszych stylizacji, eleganckich dodatków, a także stylowych i praktycznych elementów do domu i ogrodu.

Koncepcja marki opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, zaopatrujących się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. TK Maxx otworzył 50. sklep w Polsce
Proszę czekać..
Zamknij