Znaleziono 0 artykułów
10.09.2020

Trzecia edycja Shopping Experience powered by Vogue Polska: Rejestracja na panele

10.09.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Już 18 i 19 września w The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów odbędzie się trzecia edycja Shopping Experience powered by Vogue Polska. Tym razem wydarzenie przybierze zupełnie nowy format. Do udziału w warsztatach zorganizowanych pod hasłem „Pokaż swój talent” zaprosiliśmy twórców, którzy pragną związać swoją przyszłość z branżą mody. Nad przebiegiem każdej kategorii będą czuwać eksperci, influencerzy i członkowie redakcji „Vogue Polska”. Nie zabraknie też dyskusji otwartych dla publiczności. Rejestracja na panele, które będzie można również oglądać na Facebooku i Instagramie "Vogue Polska", właśnie ruszyła!

PIĄTEK 18 WRZEŚNIA

Shopping Experience x Reserved: Jak dzielić się stylem? Kolekcja UNISEX FUNCTIONAL

Opis: Wspólna szafa to miejsce na kompromisy. Zaproszeni goście porozmawiają o ulubionych „cudzych” rzeczach, o wspólnych inwestycjach ubraniowych i o tym, jak styl zmienia się ze względu na wpływ najbliższych. Panel będzie transmitowany w formie live streamingu na Facebooku Reserved i Vogue Polska.

Prowadząca: Basia Czyżewska (redaktorka Vogue.pl)
Paneliści: Alicja Werniewicz (stylistka), Magda Jagnicka (stylistka, ambasadorka marki Reserved i założycielka inicjatywy Boxing Girls), Piotr Górski (projektant trendowych kolekcji kapsułowych biura warszawskiego marki Reserved)
Godzina: 12.00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Tajniki fotografii street style

Opis: Jak wykonać perfekcyjne zdjęcie? Jak wchodzić w interakcję z modelem i jakich ludzi szukać? Czy fotografię street style czeka rewolucja? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci.

Prowadząca: Basia Czyżewska (redaktorka Vogue.pl)
Paneliści: Jakub Pleśniarski (fotograf), Gosia Boy (influencerka)
Godzina: 14.00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Współczesna ilustracja mody

Opis: Co to znaczy mieć własny styl w dzisiejszych czasach? Na co zwracają uwagę eksperci? Jakie zadanie czeka finalistów i czy warto zajmować się ilustracją analogową? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzą jurorzy podczas piątkowego spotkania.

Prowadząca: Julia Właszczuk (redaktorka Vogue.pl)
Paneliści: Łukasz Aksamit (dyrektor artystyczny „Vogue Polska”), Magdalena Pankiewicz (ilustratorka), Olivia Kijo (influencerka)
Godzina: 16.00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Wyzwania stojące przed mediami społecznościowymi

Opis: Czy fake newsy da się opanować? W jaki sposób wykorzystujemy social media w kontekście tematów społecznych? Jakie platformy wybiera pokolenie Z? Czy moda na cyfrowy detoks to tylko chwilowa fanaberia? I czy digitalowi influencerzy i cyfrowa moda to nasza przyszłość? W towarzystwie influencerki i dziennikarki Harel zastanowimy się, jakie wyzwania stoją przed mediami społecznościowymi.

Prowadząca: Katarzyna Pietrewicz (redaktor prowadząca Vogue.pl)
Paneliści: Bartosz Gorzejewski (szef rozwoju produktu Vogue.pl), Harel – Ewa Kowalewska-Kondrat (dziennikarka i influencerka)
Godzina: 18.00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

SOBOTA 19.09

Znaczenie moodboardu w pracy stylisty

Opis: Dyrektor mody „Vogue Polska” Karolina Gruszecka i stylistka Ewelina Gralak opowiedzą, jak przygotować profesjonalny moodboard, na czym polega przygotowanie do sesji i gdzie najlepiej szukać inspiracji.

Prowadząca: Karolina Gruszecka (dyrektor działu mody „Vogue Polska”)
Paneliści: Ewelina Gralak (stylistka)
Godzina: 12.00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Warsztaty florystyczne z Kwiaciarą

Opis: Stwórz swój własny bukiet. Na warsztatach poznasz podstawy układania bukietów, dowiesz się co zrobić aby kwiaty cięte, zachowały dłużej świeżość w wazonie a na koniec stworzysz własną kompozycję, którą zabierzesz ze sobą, by cieszyć się pięknem kwiatów sezonowych w domu. Dochód z biletów - cegiełek zostanie przekazany na rzecz Fundacji Porta.

Godzina: 13:00; 15:00; 17:00
Miejsce: pasaż przy sklepie Peek & Cloppenburg w Galerii Mokotów

Sztuka makijażu: naturalne piękno

Opis: Zaproszeni goście porozmawiają o aktualnych trendach beauty, podzielą się obserwacjami nowych zjawisk w branży w ostatnim czasie, a także opowiedzą o tym, jak wiele wspólnego ze sztuką może mieć nawet najbardziej naturalny makijaż.

Prowadząca: Katarzyna Straszewicz (dziennikarka urody)
Paneliści: Red Lipstick Monster (influencerka beauty), Jagoda Kraczek (MakeUp Artist Dr Irena Eris)
Godzina: 14.00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij