Znaleziono 0 artykułów
02.05.2021

Urodzinowe zdjęcie księżniczki Charlotte

02.05.2021
(Fot. Getty Images)

W nocy z soboty na niedzielę Pałac Kensington opublikował urodzinowy portret księżniczki Charlotte. Autorką fotografii jest mama jubilatki, księżna Kate.

W dniu szóstych urodzin Jej Królewskiej Wysokości Charlotte Elizabeth Diany z Cambridge rodzina królewska udostępniła najnowsze zdjęcie dziewczynki. Na fotografii widzimy uśmiechniętą księżniczkę w granatowej sukience w kwiatki, na tle ogrodów rezydencji w hrabstwie Norfolk. Tak, jak w przypadku większości oficjalnych portretów młodych następców tronu, za obiektywem stanęła księżna Kate. Publikacja wywołała na nowo dyskusję na temat podobieństwa sześciolatki do księżnej i księcia Cambridge. Zdecydowana większość internautów zauważa, że księżniczka to wykapana prababcia, królowa Elżbieta II.

Kilka dni temu Charlotte u boku braci, książąt George’a i Louisa, pojawiła się także w rodzinnym filmie, którym Pałac Kensington celebrował 10. rocznicę ślubu Williama i Kate. Kilkudziesięciosekundowym klipem małżonkowie podziękowali za życzenia i „10 lat wsparcia ze strony poddanych i rodziny”. A w przerwie od pełnienia królewskich obowiązków u boku rodziców, księżniczka pomagała babci, Carol Middleton w pracach ogrodowych. – Pielęgnuję zieleń przy pomocy wnuków. Każdy ma swój komplet narzędzi. Chcę, aby dzieci dorastały otoczone naturą i zrozumiały jaka potęga w niej drzemie – mówiła Carol w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Sage”.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij