Znaleziono 0 artykułów
22.07.2021

Wideorozmowa z obsadą filmu „Diabeł ubiera się u Prady”

22.07.2021
Kadr z filmu "Diabeł ubiera się u Prady (Fot. materiały prasowe)

Po piętnastu latach od premiery na wielkim ekranie członkowie obsady filmu „Diabeł ubiera się u Prady” spotkają się w szczytnym celu. Wideorozmowa z Anne Hathaway, Meryl Streep, Emily Blunt i Stanleyem Tuccim została wystawiona na charytatywną aukcję.

Fundacja Lollipop Theater Network od ponad 19 lat spełnia marzenia małych pacjentów, organizując spotkania z gwiazdami i dostarczając największe kinowe premiery wprost do szpitalnych sal, aby przynieść radość i chwilowy eskapizm tym, którzy tego najbardziej potrzebują. „Wielu z naszych podopiecznych wystarczy namiastka normalnego życia, by odzyskać siłę i nadzieję niezbędne do dalszej walki” – czytamy w oświadczeniu. Teraz Lollipop chce spełnić marzenie jednego dorosłego kinomaniaka.

Fundacja we współpracy z platformą Chiaritybuzz zorganizowała charytatywną aukcję, w której można wylicytować 10-minutowe spotkanie na Zoomie z legendarną redaktorką naczelną czasopisma „Runaway”, Mirandą Priestley i jej zespołem. Czyli innymi słowy z Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt i Stanleyem Tuccim, wiodącymi członkami obsady filmu „Diabeł ubiera się u Prady” (2006).

„Widzieliśmy pozytywny wpływ, jaki niosą za sobą tego rodzaju interakcje, a teraz jeden szczęściarz będzie miał okazję doświadczyć tego sam, jednocześnie wnosząc bardzo potrzebne fundusze na następne 20 lat działania Lollipop!” – czytamy w opisie aukcji.

Licytacja zakończy się 3 sierpnia. Na ten moment kwota wynosi 8,5 tys. dolarów. Kto da więcej?

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij