Znaleziono 0 artykułów
20.06.2023

Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna przez cały rok

20.06.2023
Wielozadaniowe kremy z filtrem przeciwsłonecznym marki Jan Marini (Fot. Materiały prasowe)

Zdrowa, wygładzona i odpowiednio chroniona skóra jest marzeniem każdej kobiety. By osiągnąć taki efekt, niezbędna jest regularna i dobrze dobrana pielęgnacja. Innowacyjne kosmetyki Jan Marini, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wyposażone w filtr UV, pomogą nam nie tylko zachować zdrową cerę, ale również skutecznie zabezpieczą przed długotrwałym, szkodliwym wpływem promieniowania UVA.  

Nawet w zimie czy w pochmurną pogodę promieniowanie UVA nieustannie dociera do powierzchni naszej skóry. Jego długotrwałe działanie może przyczynić się do utraty jędrności skóry, przebarwień, rozszerzonych naczynek i tworzenia się zmarszczek. Aby temu zapobiec, niezwykle istotne jest włączenie ochrony przeciwsłonecznej skóry do codziennej pielęgnacji. Nowe kremy z filtrem marki Jan Marini mogą skutecznie pomóc w tym procesie.

Kosmetyki Jan Marini: Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna i właściwe nawilżenie

Skuteczność i innowacyjność kosmetyków marki Jan Marini jest potwierdzona poprzez ich starannie dobrane receptury. Produkty dostosowane są do różnych potrzeb skóry – w ofercie marki znajdziemy produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji oraz te, które pomagają w walce z konkretnym problemem.

Wielozadaniowe kremy z filtrem przeciwsłonecznym marki Jan Marini (Fot. Materiały prasowe)

W ofercie marki Jan Marini dostępne są kosmetyki z filtrem SPF, które zostały indywidualnie dostosowane do potrzeb skóry, umożliwiając każdemu znalezienie odpowiedniego produktu. Krem ochronny Physical Protectant Untinted SPF 30 zapewnia działanie nawilżające i wspomagające barierę hydrolipidową, przez co dedykowany jest osobom ze skórą wrażliwą. Antyoksydacyjny krem ochronny Antioxidant Daily Face Protectant SPF 30 sprawdzi się natomiast dla każdego typu skóry, zapewniając odpowiednie nawilżenie, bez pozostawiania przy tym tłustej warstwy. W ofercie marki znajdziemy również krem ochronny koloryzujący Physical Protectant Tinted SPF 45, który równoważy koloryt, łagodzi i koi skórę twarzy. Dodatkowo, doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż.

Kosmetyki Jan Marini są dostępne w sklepie internetowym Topestetic, który oferuje również bezpłatną poradę kosmetologiczną.

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij