Znaleziono 0 artykułów
18.05.2021

Ariana Grande wyszła za mąż

18.05.2021
(Fot. Getty Images)

Jak podaje amerykański magazyn „People”, Ariana Grande powiedziała „tak” Daltonowi Gomezowi, podczas rodzinnej ceremonii. 

W poniedziałek, 17 maja, amerykański magazyn „People” poinformował, że Ariana Grande wyszła za mąż za agenta nieruchomości Daltona Gomeza, z którym zaczęła spotykać się w styczniu 2020 roku. Para spędziła lockdown w domu piosenkarki w Los Angeles, a w grudniu ubiegłego roku podzieliła się wiadomością o zaręczynach. Gomez wybrał dla ukochanej pierścionek z diamentem i perłą. 

Na ślub Ariany i Daltona zaproszono rodzinę i najbliższych przyjaciół. – Było mniej niż 20 osób. Atmosfera była przepełniona miłością. Para młoda i ich rodziny są szczęśliwe – powiedział informator „People”. 

Choć nie wiadomo, jak dokładnie się poznali, Grande i Gomez mają wspólnych przyjaciół, m.in. Miley Cyrus. – Obracają się w tym samym kręgu. Dalton był kiedyś tancerzem, więc mają wielu wspólnych znajomych. Podczas kwarantanny Ariana szybko go poznała. Dużo czasu spędzili w domu – powiedział ich przyjaciel.

Razem wystąpili w teledysku Ariany i Justina Biebera „Stuck with u”, a w kwietniu na Instagramie wokalistki pojawiły się zdjęcia z narzeczonym z opisem: „Moje serce, mój człowiek”. Po kilku skomplikowanych związkach, m.in. z nieżyjącym już raperem Makiem Millerem i komikiem Petem Davidsonem, Grande odnalazła szczęście u boku mężczyzny spoza show-biznesu. 

Aleksandra Lewandowska
  1. Styl życia
  2. Wedding
  3. Ariana Grande wyszła za mąż
Proszę czekać..
Zamknij