Znaleziono 0 artykułów
14.04.2021

Wszystko, co wiemy o odcinku specjalnym „Przyjaciół”

14.04.2021
(Fot. East News)

Choć szczegóły „Friends: The Reunion” są utrzymane w ścisłej tajemnicy, możemy spodziewać się potężnej dawki humoru i wzruszeń. Premiera już 27 maja.

Fabuła

„Friends: The Reunion” nie będzie kontynuacją losów szóstki przyjaciół z nowojorskiego Manhattanu. Odcinek specjalny powstał bez scenariusza, a zamiast wcielania się w role bohaterów, aktorzy i aktorki wzięli udział w talk-show, w którym opowiedzą o wspomnieniach z planu. Informację tę potwierdził sam David Schimmer (serialowy Ross Geller) podczas rozmowy w „The Graham Norton Show”.

Zdradzono, że odcinek specjalny będzie zawierał ikoniczne rekwizyty, elementy scenografii i materiały zza kulis. Z powodu pandemii producenci musieli zrezygnować z planów nagrania go przed publicznością w studiu na żywo.

Twórcy i obsada

Po raz pierwszy od finału serialu w 2004 roku cała obsada i twórcy wystąpią razem. W odcinku specjalnym zobaczymy Jennifer Aniston (Rachel Green), Lisę Kudrow (Phoebe Buffay), Courteney Cox (Monicę Geller), Matta LeBlanca (Joey’a Tribbiani), Matthew Perry’ego (Chandlera Binga), Davida Schwimmera (Rossa Gellera) oraz współtwórców serialu, Davida Crane’a i Martę Kauffman. W 2016 roku powstał podobny projekt, ale wtedy zabrakło Matthew Perry’ego.

Oprócz gwiazd serialu w odcinku specjalnym pojawią się także goście: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.

(Fot. East News)

Data premiery

Powrót „Przyjaciół” planowano nakręcić w maju 2020 roku. Z powodu pandemii zdjęcia do produkcji musiały zostać przesunięte na marzec bieżącego roku. 11 kwietnia na oficjalnym Instagramie @friends pojawiła się informacja, że odcinek specjalny został już nakręcony.

Produkcja będzie miała premierę na platformie HBO Max (usługa będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie 2021 roku i zastąpi HBO GO) 27 maja 2021 roku. W oczekiwaniu na odcinek specjalny „Przyjaciół” HGO Go udostępniło wszystkie dziesięć sezonów serialu. To idealny moment, by przypomnieć sobie losy bohaterów!

Zwiastun

 

 

Aleksandra Lewandowska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Wszystko, co wiemy o odcinku specjalnym „Przyjaciół”
Proszę czekać..
Zamknij