Znaleziono 0 artykułów
22.06.2020

Wszystko, co wiemy o trzeciej części „Mamma Mii!”

22.06.2020
"Mamma Mia Here we go again" (Fot. Collection Christophel/EAST NEWS)

Producentka filmu i musicalu „Mamma Mia!” zdradziła, że plany stworzenia trzeciej części przerwała pandemia. 

Fani „Mamma Mii!” musieli czekać aż dziesięć lat na kontynuacjęmusicalu. I choć druga część – „Mamma Mia: Here We Go Again” – nie powtórzyła sukcesu pierwszej, łącznie filmy zarobiły ponad miliard dolarów. Producentka Judy Craymer chce więc jeszcze raz powrócić na fikcyjną wyspę Kalokairi.  

 Miałam się tym zająć w najbliższych miesiącach, ale nadeszła pandemia koronawirusa. Myślę, że pewnego dnia powstanie kolejny film, bo to od początku miała być trylogia. Wiem, że Universal chciałby, żebym go zrobiła – powiedziała w rozmowie z brytyjskim „Daily Mail”.

Słynne utwory ABBY

Craymer zapowiedziała także, że doda do filmu cztery nowe piosenki autorstwa Benny’ego Anderssona i Bjorna Ulvaeusa z zespołu ABBA. Utwory powstały przy okazji wirtualnego koncertu, który wokaliści planowali z pozostałymi członkiniami zespołu – Agnethą Faltskoh i Anni-Frid Lyngstad. 

Obsada i premiera

W związku ze zwrotem akcji w drugiej części „Mamma Mia!”, nie wiadomo, kto z oryginalnej obsady powróci w trzeciej części. Fani liczą na powrót Cher, matki Donny, która wypuściła cały album poświęcony twórczości ABBY. Nie ogłoszono jeszcze daty premiery kolejnego filmu. Pierwszą i drugą część „Mamma Mia!” można jednak oglądać na Netfliksie.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij