Znaleziono 0 artykułów
14.05.2021

„Niech żyją Dziewczyny!”: Rozmowa z Grażyną Plebanek

14.05.2021
(Fot, materiały prasowe)

Podczas wydarzenia „Niech żyją Dziewczyny! Zdrowie, seks i edukacja” odbędą się warsztaty i spotkania, w tym rozmowa z Grażyną Plebanek, autorką książki „Rozbójniczki. Opowieść o ważnych kobietach”.

15 maja o godzinie 11.00 w Elektrowni Powiśle w Warszawie rozpocznie się dwudniowy festiwal „Niech żyją Dziewczyny!” skoncentrowany na tematach związanych ze zdrowiem, seksem i kobiecą solidarnością.

Na odwiedzających będzie czekał kiermasz przygotowany przez ponad pięćdziesięciu wystawców z całej Polski. Znajdziemy tu wyroby jubilerskie, akcesoria i produkty wellness. W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach. Ewelina Klećkowska z Lucky Shirt poprowadzi lekcje hafciarstwa, a Emilia Jasińska, współzałożycielka Słonecznego Splotu, zdradzi tajniki makramy. Odbędzie się również pokaz gadżetów erotycznych Lula Pink.

(Fot. Materiały prasowe)

Podczas wydarzenia będzie można uczestniczyć w trzech wyjątkowych spotkaniach. Pierwsze z nich, zaplanowane na sobotę, na godzinę 13.00, poświęcono Grażynie Plebanek, autorce książki „Rozbójniczki. Opowieść o ważnych kobietach” wydawnictwa OsnoVa. Rozmowę z pisarką o czternastu niezwykłych kobietach, które żyły wbrew epoce, poprowadzi Karolina Sulej. Kolejnego dnia o tej samej godzinie z tematem „Od body neutral do body positive” wystąpią Agata Ziemnicka i Kasia Błażejewska-Stuhr z fundacji Kobiety bez Diety oraz Kaja Szulczewska z Ciałopozytyw. Festiwal zakończy rozmowa o eko menstruacji z udziałem Igi Słowik i Pula Lequey, projektantów czyścika do kubeczka Emanu oraz działaczki Arety Szpury.

„Niech żyją Dziewczyny!” odbędzie się 15 i 16 maja w godzinach 11-19 w Elektrowni Powiśle przy ul. Dobrej 42 w Warszawie. Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć na żywo z zachowaniem wszelkich środków ostrożności lub podczas transmisji na Instagramie na profilu @zwyklezycie_magazyn.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij