Znaleziono 0 artykułów
15.04.2024

Zakochani Monica Bellucci i Tim Burton na włoskich wakacjach

15.04.2024
Fot. Getty Images

Gdy Monica Bellucci i Tim Burton poznali się w 2006 r., nic nie wskazywało na to, że zostaną parą. Oboje byli wtedy w związkach, ale 16 lat później połączyło ich uczucie. Ona nazywa go „spektakularną duszą”, on rozpływa się nad jej artystyczną wrażliwością. Razem tworzą jedną z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych par Hollywoodu. Rozkwitające uczucie potwierdzili podczas wypadu do starożytnego włoskiego miasteczka Calcata, gdzie sfotografowano ich na romantycznej randce.

Dojrzali, z przeszłością i nieprzeciętnym artystycznym dorobkiem – zakochani Monica Bellucci i Tim Burton udowadniają, że najlepszym fundamentem związku jest przyjaźń. A zakochać się można w każdym wieku. O tym drugim aspekcie pisał zresztą magazyn „Paris Match”, gdy pod koniec 2023 r. ogłosił aktorkę i reżysera parą roku. Dziennikarzom magazynu nie przeszkadzał fakt, że oficjalnie Bellucci i Burton zadebiutowali jako para zaledwie dwa miesiące wcześniej na Festiwalu w Filmowym w Rzymie. Ich miłość była niespodziewana – piękna, dojrzała i świadoma.

Fot. East News

Monica Bellucci i Tim Burton potwierdzili swój związek jesienią 2023 r.

Dziś łączące parę uczucie zdaje się być jeszcze silniejsze. O tym, że miłość pary artystów kwitnie, przekonali się mieszkańcy Calcaty, do której Bellucci i Burton wybrali się na weekendowy wypad. Parę sfotografowano podczas spaceru po tym oddalonym o 50 km od Rzymu starożytnym miasteczku, a także na romantycznym lunchu.

Aktorka Monica Bellucci u boku Tima Burtona prezentuje nowe styl. Niedługo pojawi się też w nowym filmie reżysera

Nietrudno dostrzec, jak wielkim szczęściem promienieje Monica Bellucci. Łatwo zauważyć także zmianę w jej stylu. 59-letnia aktorka dziś chętniej niż na flagowe zmysłowe fasony sprzed lat stawia na subtelną elegancję i ponadczasową klasykę – na czerwone dywany wybiera proste suknie do ziemi albo smokingi, które projektuje dla niej dyrektor kreatywny Saint Laurent Anthony Vaccarello. Podczas wiosennego weekendu spędzonego z Timem Burtonem także wybrała klasyczną stylizację – aktorka połączyła czarne skinny jeans z luźną, bordową koszulą i garniturową kamizelką, a w kwestii dodatków ograniczyła się do butów na platformie i torebki Lady Dior.

Monikę Bellucci niedługo zobaczymy w nowym filmie Tima Burtona. W „Beetlejuice Beetlejuice”, kontynuacji „Soku z żuka”, którego premierę zaplanowano na wrzesień 2024 r., aktorka wcieli się w postać Delores.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij