Znaleziono 0 artykułów
06.10.2018

Zalando rusza ze sprzedażą kosmetyków w Polsce

06.10.2018
(Fot. Materialy prasowe Zalando)

Dział kosmetyków to nowy projekt marki, który do tej pory testowany był tylko na niemieckiej stronie platformy, a także w sklepie Zalando w Berlinie.

Jeszcze dziesięć lat temu Zalando było szalonym pomysłem dwóch znajomych ze studiów, którzy zaczęli sprzedawać buty w internecie. Ich mieszkanie służyło za biuro i magazyn, a towar składowali podobno czasem nawet w wannie. Ich nowatorska na tamte czasy koncepcja sklepu online, w którym klient czuł się bezpiecznie, mogąc chociażby robić bezpłatne zwroty sprawiła, że projekt rozrósł się do rozmiaru międzynarodowej platformy z gigantyczną ofertą, własnymi współpracami festiwalem, w którym masowe marki pokazują swoją wizjonerską stronę.

(Fot. Materialy prasowe Zalando)

Dział kosmetyków to nowy projekt marki, który do tej pory był testowany tylko na niemieckiej stronie Zalando, a także w sklepie w Berlinie. Wiemy już, że przed świętami Bożego Narodzenia platforma rozpocznie sprzedaż kosmetyków w Polsce i Austrii. „Ta nowa kategoria pozwoli konsumentom na stworzenie pełnej stylizacji, od ubrań, po makijaż” – czytamy w oświadczeniu marki. Po projekcie możemy spodziewać się realizacji z rozmachem. W tym momencie Zalando poszerza ofertę kosmetyków o produkty dla mężczyzn do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów składające się z 1500 artykułów 25 marek.

Basia Czyżewska
Proszę czekać..
Zamknij