Znaleziono 0 artykułów
04.05.2021

Zara wprowadza linię kosmetyków

04.05.2021
Anja Rubik w kampanii Zary, 2021 rok / Fot. Zara/BEEM/Beem/East News

Hiszpańska marka startuje z pierwszą kolekcją kosmetyków stworzoną we współpracy z brytyjską wizażystką Diane Kendal. Premiera ekologicznej i etycznej linii Beauty już 12 maja.

W grudniu 2020 roku Zara zaczęła tworzyć zapachy z Jo Malone, teraz wprowadza na rynek pierwszą kolekcję kosmetyków powstałą we współpracy z brytyjską wizażystką i ulubienicą projektantów Diane Kendal. – Naszą ambicją było stworzenie kolekcji, z której każdy, niezależnie od płci, koloru skóry, wieku czy osobistego stylu, będzie chciał korzystać – powiedziała Eva Lopez, dyrektor ds. urody w Zarze.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ZARA Official (@zara)

Znajdziemy tu zarówno pomarańczowe i turkusowe palety cieni do powiek, złote rozświetlacze, czerwone szminki z połyskiem czy kanarkowo-żółte lakiery do paznokci. Wszystkie uzupełnione eleganckim designem, zaprojektowanym przez dyrektora artystycznego Zary, Fabiena Barona. – Po raz pierwszy tworzyłam coś od zera dla marki, która nie miała jeszcze istniejącej linii kosmetyków – wyznaje Diane Kendal. – Fakt, że Zara chciała zrobić to wszystko w sposób etycznie odpowiedzialny, był dla mnie naprawdę ważny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ZARA Official (@zara)

Certyfikowane i nietestowane na zwierzętach produkty sprzedawane będą w opakowaniach wielokrotnego użytku. Ich cena wyniesie od 7,90 do 25,90 dolarów (od ok. 30 do ok. 99 zł), natomiast cena samych wkładów – od 4,90 dolarów (od 19 zł).

Linia kosmetyków Zara Beauty będzie dostępna w sklepach stacjonarnych marki i online na www.zara.com od 12 maja.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij