Znaleziono 0 artykułów
18.02.2021

Paris Hilton zaręczona

18.02.2021
(Fot. Getty Images)

„Odnalazłam bratnią duszę” napisała na Instagramie Paris Hilton, którą Carter Reum poprosił o rękę w czasie wakacji na prywatnej wyspie.

W dniu 40. urodzin dziedziczka hotelowej fortuny Paris Hilton zaręczyła się z biznesmenem i inwestorem Carterem Reumem. Radosną nowiną podzieliła się z obserwatorami w mediach społecznościowych, udostępniając zdjęcia dokumentujące wyjątkowy moment. „Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował wyprawę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam „tak, tak na zawsze”. Nie ma nikogo innego, z kim wolałabym spędzić wieczność. (...) Niech żyje miłość – taka na zawsze” – czytamy pod jednym z postów.

 

Z obecnym partnerem Paris Hilton związała się na przełomie 2019 i 2020 roku. Reum podarował ukochanej pierścionek zaręczynowy z brylantem projektu Jeana Dousseta, praprawnuka słynnego jubilera, Luisa Cartiera.

Hilton była wcześniej trzykrotnie zaręczona: z modelem Jasonem Shawem, greckim miliarderem Parisem Latsisem oraz amerykańskim aktorem polskiego pochodzenia Chrisem Zylką. Spotykała się także z wokalistą zespołu „Good Charlotte” Benjim Maddenem, który od 2015 roku jest mężem aktorki Cameron Diaz.

Aleksandra Lewandowska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Paris Hilton zaręczona
Proszę czekać..
Zamknij