Znaleziono 0 artykułów
29.04.2021

Zdjęcia Williama i Kate na rocznicę ślubu

29.04.2021
(Fot. Getty Images)

Z okazji 10. rocznicy ślubu księżnej Kate i księcia Williama Pałac Kensington opublikował dwa wzruszające portrety pary.

Równo dziesięć lat temu Kate Middleton przekroczyła nawę opactwa Westminsterskiego, stając się księżną Cambridge. Od tego czasu para doczekała się trójki dzieci – George’a, Charlotte i Louisa – oraz odbyła kilkanaście podróży zagranicznych, reprezentując Wielką Brytanię. W ten wtorek księżna i książę Cambridge udali się na północny-wschód Anglii, aby odwiedzić pracowników farmy w Darlington, działającej w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jak mówi William: – Chcę kontynuować dzieło dziadka.

Tuż przed wyjazdem z Londynu małżonkowie stanęli przed obiektywem fotografa Chrisa Floyda. Dwa romantyczne portrety pary opublikowano wczoraj wieczorem z okazji 10. rocznicy ślubu Kate i Williama. Zdjęcia powstały w ogrodach pałacu Kensington. Księżna stoi w objęciach męża, ma na sobie błękitną sukienkę kopertową marki Ghost, a książę granatowy pulower, dopasowany kolorystycznie do kreacji żony.

Kate wyeksponowała pierścionek zaręczynowy z szafirem, wcześniej należący do Lady Di, oraz skrytą pod nim obrączkę z walijskiego złota. Internauci podkreślają, że pierwsza z fotografii przypomina oficjalny portret z 16 listopada 2010 roku, którym pałac Buckingham ogłosił zaręczyny księcia i panny Middleton.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij