Znaleziono 0 artykułów
24.10.2023

Czterdzieste urodziny zegarków G-Shock

24.10.2023
Fot. Czterdzieste urodziny zegarków G-Shock (Fot. Materiały prasowe)

Od momentu debiutu w 1983 roku marka G-Shock zdobyła uznanie dzięki zegarkom charakteryzującym się trwałością, innowacyjnością, a przy tym unikalnym designem. 

Pierwszy zegarek G-Shock – odporny na wstrząsy i uderzenia –został zaprojektowany przez japońskiego inżyniera Kikuo Ibe. Zegarek dzięki specjalnej konstrukcji koperty i odpowiedniemu zabezpieczeniu modułu stał się synonimem niezawodności i trwałości. Obecnie wyróżnia go także styl, bo najnowsza kolekcja łączy w sobie oldchoolową energię modeli sprzed lat z innowacyjnym designem w najlepszym wydaniu.

Zegarki G-Shock wyróżniają się estetyką retro

Model DW-5600 nawiązuje kształtem do pierwszych modeli, jakie marka wypuściła na rynek w latach 80. XX wieku. Innowacyjny styl jest natomiast reprezentowany przez modele GA-2100, GM-2100, GMA-S2100, GA-B2100, czy GM-B2100 pochodzące z kolekcji Octagon, których różne warianty kolorystyczne sprawiają, że każdy znajdzie w linii coś dla siebie.

Fot. Czterdzieste urodziny zegarków G-Shock (Fot. Materiały prasowe)

Przyjęcie urodzinowe z okazji jubileuszu marki

Najnowsze modele pojawiły się na przyjęciu zorganizowanym z okazji 40-lecia marki. Wydarzenie łączyło w sobie zarówno oldschool, jak i newschool – w Newonce nie zabrakło muzycznej reprezentacji dwóch pokoleń. Newschool reprezentowany był przez Janusza Walczuka, który jest ambasadorem marki, natomiast twarzą oldschoolu został skład JWP. Niespodzianką był występ duetu Pro8l3m.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Czterdzieste urodziny zegarków G-Shock
Proszę czekać..
Zamknij