Znaleziono 0 artykułów
22.12.2021
Artykuł partnerski

Prezenty świąteczne z przymrużeniem oka

22.12.2021
Fot. Materiały prasowe

To już ostatni moment na zakup prezentu. Zegarek to świąteczny pewniak. Na Gwiazdkę 2021 słynna szwajcarska marka Swatch przygotowała zabawne modele dla fanów kultowego komiksu „Peanuts” Charlesa M. Schulza.

Zegarek CHOMP w świątecznej odsłonie

Zegarek CHOMP z limitowanej edycji Swatch X Peanuts Holiday Special tonie w intensywnych kolorach z przewagą świątecznej czerwieni. Na 41-milimetrowej kopercie widzimy śpiącego na czerwonej budzie, ozdobionej kolorowymi lampkami, beagle’a Snoopy’ego  i jego najlepszego przyjaciela Woodstocka. Czas wymierzany jest przez wskazówki w kształcie białych, psich kostek. Dopełnieniem świątecznego klimatu są zimowe historie z udziałem gangu Fistaszków, utrwalone na całej długości paska. Jednak na samym świątecznym modelu Swatch New Gent się nie kończy.

Fot. Materiały prasowe

Do zegarka zostało zaprojektowane specjalne opakowanie ze stali nierdzewnej w kształcie miski psa. Po wyjęciu czasomierza mamy idealny prezent również dla czworonożnego pupila. Czerwona miska z napisem Swatch x Peanuts została ozdobiona świątecznymi motywami z bohaterami Schulza w roli głównej. To nie koniec niespodzianek. Razem z limitowaną edycją Swatch X Peanuts Holiday Special mamy również dostęp do specjalnego zbioru komiksów. Wystarczy zbliżyć tarczę zegarka do telefonu. Wbudowany chip NFC (komunikacja bliskiego zasięgu) aktywuje zabawne historie na ekranie komórki.

Stwórz zegarek z Peanuts po swojemu

Po udanej premierze kolekcji Swatch x Peanuts marka postanowiła pójść o krok dalej, udostępniając klientom trzy cyfrowe projekty personalizacji zegarków. Zegarki z serii Swatch X You dają możliwość skonfigurowania modelu według własnych preferencji. Mając do dyspozycji 41-milimetrową kopertę, najpierw wybieramy tło spośród trzech dostępnych szablonów. Na pierwszym mamy cały gang Fistaszków na czterech kolorowych planszach. W jednej z części znajdziemy wymowne słowa „Time is what you make of it”, z którymi może się utożsamiać zarówno marka Swatch, jak i bohaterowie Peanuts.

Fot. Materiały prasowe

Na drugim wzorze bohaterowie są uwikłani w zabawne scenki: Lucy celuje w jabłko na głowie Woodstocka, a Linus wtula się w swój koc. Uśmiech na twarzy wywołują też wyrazy takie jak „love” czy „haha”, ułożone z komiksowych postaci. Na trzeciej planszy pierwszoplanową rolę grają Snoopy i Woodstock, który przez żółte akcenty wprowadza trochę szaleństwa i dynamiki. Jak widać, każda część planszy ukazuje inny moment w czasie, a same rysunki można dowolnie poruszać, przybliżać i obracać, tak żeby uzyskać pożądany wzór.

Fot. Materiały prasowe

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego koloru mechanizmu i wskazówek. Na samym końcu istnieje również możliwość dodania spersonalizowanej wiadomości na tylnej części koperty. Tak zaprojektowany model można zamówić na stronie z dostawą do domu lub z możliwością odbioru w sklepie stacjonarnym.

Katarzyna Dzwonkowska
Proszę czekać..
Zamknij