Znaleziono 0 artykułów
26.07.2023

Zendaya na niepublikowanym wcześniej zdjęciu w bobie ze zmierzwioną grzywką

26.07.2023
Fot. Getty Images

Od superdługich warkoczy i bobów po retro tapira – chyba nie ma fryzury, której Zendaya by nie wypróbowała. I w każdej wygląda doskonale. 

Z archiwum Lancôme

Zendaya kilka lat temu powiększyła grono ambasadorek marki Lancôme, dołączając do takich gwiazd jak Julia Roberts, Lupita Nyong’o, Penélope Cruz i Kate Winslet. W archiwach znalazła niepublikowany wcześniej portret. Tak zjawiskowy, że równie dobrze jutro mógłby znaleźć się na billboardach. 

Charakterystyczny bob Zendayi w innym wydaniu: Zmierzwiona grzywka i wolf cut

Na portrecie Zendaya pozuje w czarnej sukience, a jej krótkie włosy są elegancko ulizane. Pojedyncze pasma zaczesane zostały wokół uszu, co nadaje prostemu bobowi aktorki bardziej warstwowy wygląd. Przypomina to cięcie typu wolf cut. Całość utrzymana jest w stylu wet look.

Podczas gdy stylistka fryzur Kim Kimble stworzyła dla Zendayi fryzurę w stylu edgy glam, makijażysta Raoúl Alejandre postawił na wyraziste fioletowe cienie i delikatny rumieniec. Alejandre odpowiedzialny jest za wiele kultowych looków Zendayi, np. ten z tegorocznej gali rozdania nagród Gildii Aktorów

Zendaya: Najbardziej rozchwytywana aktorka młodego pokolenia? 

Gwiazdę „Euforii” będziemy wkrótce podziwiać w drugiej części „Diuny” i w nowym dramacie Luki Guadagnino „Challengers”, w którym zagra tenisistkę. Nawet jeśli oczekiwane premiery zostaną opóźnione przez strajk aktorów i scenarzystów, aktorka ma w zanadrzu wystarczająco dużo niespodzianek, by podsycić zainteresowanie fanów.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij