Znaleziono 0 artykułów
23.03.2023

Zoë Kravitz w czarnej maksi: Jak Audrey Hepburn

23.03.2023
Zoë Kravitz w czarnej sukience maksi na evencie marki Omega (Fot. Getty Images)

Podczas prezentacji nowej kolekcji zegarków Omega, 22 marca w Londynie, ambasadorka marki Zoë Kravitz miała na sobie elegancką czarną maksi. Przypominała Audrey Hepburn w sukience Huberta de Givenchy ze „Śniadania u Tiffany'ego”.

Zoë Kravitz wielokrotnie była porównywana do jednej z największych ikon amerykańskiego kina. Co ją łączy z Hepburn? Drobna sylwetka, delikatne rysy twarzy, zamiłowanie do eleganckich, minimalistycznych projektów, czasem również fryzura. W serialu „Małe kłamstewka” Kravitz, grając Bonnie Carlson, odtworzyła stylizację Hepburn.

Na event w Somerset House w Londynie aktorka kolejny raz wybrała look, przypominający kultowy look Holly Golightly. Na wydarzenie, zorganizowane przez szwajcarską markę, poświęcone prezentacji nowej kolekcji zegarków Aqua Terra Shades, które odbyło się 22 marca, Kravitz założyła wybrała minimalistyczną czarną sukienkę maksi z wyciętymi rękawami. Stylizację uzupełniła klasycznymi szpilkami, dwoma kolorowymi sygnetami i zegarkiem Omega. W prostej kreacji do ziemi aktorka przypominała Audrey Hepburn ze „Śniadania u Tiffany'ego”.

Czarna sukienka, która znalazła się także na plakacie filmu z 1961 roku, to projekt Huberta de Givenchy. Ikona kina i francuski projektant tworzyli wyjątkowy duet, który sprawił, że ponadczasowe kostiumy, noszone przez Hepburn w „Sabrinie” czy „Jak ukraść milion dolarów” na zawsze weszły do kanonu mody. „W nich czuję się sobą. Givenchy jest kimś więcej niż projektantem – to kreator osobowości” – mówiła aktorka o przyjacielu.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij