Znaleziono 0 artykułów

Podcasty

Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Z polską metką”, odc. 4: Męska moda z polską metką Podcast „Z polską metką”, odc. 4: Męska moda z polską metką Gościem czwartego odcinka podcastu „Z polską metką” jest dziennikarz, dyrektor kreatywny i stylista Marcin Brylski, specjalista od mody męskiej.
Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne”, s. 3, odc. 7: Trauma transgeneracyjna Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne”, s. 3, odc. 7: Trauma transgeneracyjna Jak bardzo jesteśmy uwarunkowani przeszłością naszą i przodków, co dzisiaj naukowcy wiedzą o tzw. traumie transgeneracyjnej, czym dokładnie jest trauma i jak rozpoznać objawy PTSD opowiada profesor Wojciech Dragan.
Podcast „About time!, s. 3, odc. 7: Feminitywy kontra maskulinatywy w jezyku polskim. Gościni: Martyna Zachorska Podcast „About time!, s. 3, odc. 7: Feminitywy kontra maskulinatywy w jezyku polskim. Gościni: Martyna Zachorska Martyna Zachorska opowiada o znaczeniu i historii polskich feminitywów, o budowaniu rzeczywistości za pomocą słów, o tym dlaczego w Polsce żeńskie końcówki stały się kwestią polityczną.
Podcast „Z przyjemnością: O (pop)kulturze”, s. 3, odc. 7: Barbie: Czy jej czas minął? Podcast „Z przyjemnością: O (pop)kulturze”, s. 3, odc. 7: Barbie: Czy jej czas minął? Rozkładamy na części pierwsze „Barbie”, największy przebój wakacji, najlepiej zarabiający film wyreżyserowany przez kobietę, manifest feministyczny ubrany w popową formę.
Podcast „Z polską metką”, odc. 3: Jak projektanci muszą zmienić myślenie o produkcji i produkcie? Podcast „Z polską metką”, odc. 3: Jak projektanci muszą zmienić myślenie o produkcji i produkcie? Jak przepisy zmienią strukturę branży? Dla kogo jest to szansą na powodzenie biznesu? Na te pytania odpowiadają Katarzyna Zajączkowska oraz Kamil Mirkowski.
Podcast „Jak ona to robi”, s. 3, odc. 8: Renata Piotrowska-Auffret Podcast „Jak ona to robi”, s. 3, odc. 8: Renata Piotrowska-Auffret Renata Piotrowska-Auffret, choreografka i performerka, dla której najważniejszym tematem i narzędziem jest ciało kobiety. Poza sceną walczy o to, by matki-artystki zaczęły być widziane i wspierane przez system.
Podcast „Inna strona świata”, s. 1, odc. 8: O Karaimach z Mariolą Abkowicz Podcast „Inna strona świata”, s. 1, odc. 8: O Karaimach z Mariolą Abkowicz Mariola Abkowicz, bibliotekoznawczyni, wykładowczyni akademicka, działaczka społeczna i redaktorka opowiada o najmniejszej mniejszości etnicznej w Polsce.
Podcast „Vogue Polska Travel”,  s. 1, odc. 5: Berenika Czarnota o zachwycie nad lokalnym rękodziełem podczas podróży Podcast „Vogue Polska Travel”, s. 1, odc. 5: Berenika Czarnota o zachwycie nad lokalnym rękodziełem podczas podróży Berenika dzieli się swoimi zachwytami nad lokalnym rzemiosłem, opowiada o zrównoważonej produkcji, o życiu w Berlinie oraz o najlepszych surferskich miejscówkach.
Podcast „Szafiarki”, odc. 1: Harel Podcast „Szafiarki”, odc. 1: Harel Karolina Sobańska rozmawia z Harel o pierwszych polskich szafiarkach, wyzwaniach związanych z pokazywaniem swojego wizerunku i cenie utrzymania niezależności w branży.
Podcast „Status związku”, s. 1, odc. 6: Rozwód po polsku Podcast „Status związku”, s. 1, odc. 6: Rozwód po polsku Dyskutujemy o tym, czy seks na wyjeździe integracyjnym to karygodne cudzołóstwo, dlaczego pojęcie „niezgodności charakterów” wywodzi się z języka terapeutycznego, i czego byśmy nigdy partnerowi nie wybaczyły.
  1. Podcasty
Proszę czekać..