Znaleziono 0 artykułów
10.04.2021

Najpiękniejsze zdjęcia Cher z lat 70.

Julia Hobbs

Pirackie buty, topy na ramiączkach i dżinsy – garderoba gwiazdy jest odzwierciedleniem nostalgicznego stylu. Oto dlaczego w 2022 roku warto wyglądać jak Cher.

W 1996 r. podczas wywiadu z prowadzącą American TV Jane Pauley Cher zadała cios w imieniu kobiet na całym świecie. „Moja mama powiedziała mi: Wiesz kochanie, któregoś dnia powinnaś ustatkować się i poślubić bogatego człowieka. Odpowiedziałam: Mamo, ja jestem bogata”. 

Urodzona jako Cherilyn Sarkisian w powojennej Kalifornii, Cher zyskała sławę wraz z byłym mężem Sonnym Bono w połowie lat 70. Uśmiechy w telewizji skrywały jednak spadające poczucie własnej wartości. „Zanim poznałam Sonnyego, byłam pewna siebie”, powiedziała „New York Timesowi” w 2018 r. W 1974 r. złożyła pozew o rozwód. 

To nie przypadek, że w tym czasie świat po raz pierwszy ujrzał nieokiełznaną Cher. Kiedy Dua Lipa niedawno złożyła hołd stylizacji Cher z Grammy z 1974 r. w kreacji od Versace, w internecie odnotowano podobieństwa, ale znaczenie lat 70. pozostało niezauważone. Pomiędzy błyszczącymi kreacjami na scenie, to był rok, w którym naturalnie skromny styl Cher naprawdę zaczął błyszczeć. Kamizelki, dżins i dobrze znane pirackie buty były znakami rozpoznawczymi codziennego looku, w którym przechodziła przez hale przylotów na lotniskach (z torbą Louis Vuitton przewieszoną przez jedno ramię) i dalej na parkiet Studio 54. Koszule w kratę, duże ogrodniczki i kowbojskie kapelusze były niezbędnikami gwiazdy. 

W 2022 r. mniej znane kreacje Cher są przepisem na stylizację po pandemii. Nigdy nie potrzebowałaś błyszczącej sukni ani czerwonego dywanu, aby naprawdę błyszczeć. 

13/2220 najpiękniejszych zdjęć Cher z lat 70.

Cher w klubie El Privado Club w Los Angeles

  1. Moda
  2. Historia
  3. Najpiękniejsze zdjęcia Cher z lat 70.
Proszę czekać..
Zamknij