Znaleziono 0 artykułów
15.10.2021

John Boyega X H&M: zrównoważona moda męska na jesień

Hanna Łopuszyńska

Brytyjsko-nigeryjski aktor John Boyega został twarzą najnowszej kolekcji mody męskiej na jesień marki H&M. Projekt „Edition by John Boyega” to zrównoważona moda w ponadczasowym stylu.

John Boyega to aktor znany nie tylko z ról na małym i dużym ekranie. Odtwórca roli Finna w „Gwiezdnych wojnach”, a także zdobywca Złotego Globu za drugoplanową rolę męską w serialu „Mały topór”, rozpoznawalność zdobył dzięki aktywności poza planem filmowym. W czerwcu 2020 roku wygłosił płomienną przemowę podczas protestu Black Lives Matter w Londynie. Mówił wówczas o braku sprawiedliwości rasowej w świecie filmu. Boyega znany jest również ze swojego wyczucia stylu. Na czerwonym dywanie doskonale czuje się zarówno w garniturze o oryginalnym odcieniu, jak i strojach nawiązujących do afrykańskich tradycji.

(Fot. Materiały prasowe)

Od 28 października 2021 roku będzie dostępna kolekcja męskich ubrań H&M, w której powstawaniu John Boyega uczestniczył. – Jestem podekscytowany współpracą z H&M nad kolekcją, która łączy moją pasję do mody z ważnym celem. Zrównoważony rozwój oznacza dla mnie myślenie o długowieczności ubrań z korzyścią dla tych, którzy przyjdą po nas.

„Edition by John Boyega” to kolekcja stworzona nie tylko z materiałów organicznych, ale również tych pochodzących z recyklingu oraz innowacyjnych, na przykład tkaniny Vegea™ – wegańskiej alternatywy dla skóry, która została wyprodukowana częściowo z odpadów z przemysłu winiarskiego.

W kolekcji znajdziemy kurtkę z ułożonych na zasadzie patchworku kawałków denimu – to przykład mody z recyklingu, który idealnie sprawdzi się w sezonie przejściowym. Na zimniejsze dni odpowiedni będzie płaszcz w kratę z włoskiej wełny częściowo pochodzącej z recyklingu. Nostalgiczną nutę tęsknoty za latem do jesiennej stylizacji wprowadzi koszula z kwiatowym printem. Miłośnicy konkretu najpewniej wybiorą coś ze słusznym hasłem, na przykład „A better present leads to a better future”. 

Kolekcja będzie dostępna na stronie hm.com oraz w wybranych sklepach od 28 października.

1/15Zobaczcie najnowszą kolekcję H&M współtworzoną przez znanego aktora

(Fot. Materiały prasowe)

Proszę czekać..
Zamknij