Znaleziono 0 artykułów
18.06.2019

YES prezentuje nowe kolekcje: Lunaria, Metropolitan i Rosarium

Anna Konieczyńska

Lunaria zaprasza nas do tajemniczego ogrodu, Rosarium składa hołd królowej kwiatów, a Metropolitan, łącząca różowe złoto z diamentami, nawiązuje do blasku Nowego Jorku. W Concept Store YES biżuterię podziwialiśmy na ekspozycji autorstwa Rafała Piotraka.

Marka YES prezentuje równocześnie aż trzy kolekcje. Każda spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientek, ale spodoba się różnym typom kobiet. Metropolitan to powiew wielkiego miasta. Połączenie różowego złota i diamentów, stworzone przez projektanta Mateusza Madelskiego, nawiązuje do świateł reflektorów, luksusu Piątej Alei, nieśmiertelnych marzeń o pięknie, sławie i miłości. W tej linii znalazły się kolczyki, zawieszki i pierścionki, które sprawdzą się także jako zaręczynowe.

Rosarium to natomiast kolekcja Magdy Dąbrowskiej, która postanowiła uwspółcześnić motyw róży. Królowa kwiatów symbolizuje namiętność, miłość, ale też czystość, wierność i odwagę. – Rosarium wyraża mój osobisty zachwyt nad niejednoznacznym i intrygującym charakterem róży. Każdy z elementów kolekcji opowiada czułą historię o nieprzytomnym pięknie, pożądaniu, odwadze, subtelności i wrażliwości – mówi Dąbrowska, projektantka kolekcji YES Rosarium. Subtelne zawieszki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki to idealny prezent dla ważnej dla nas kobiety – matki, siostry, przyjaciółki. Ofiarowując im różę, wyrażamy pełnię naszych uczuć.

Najbardziej tajemniczą z kolekcji YES jest Lunaria. Stworzona z myślą o romantyczkach, inspirowana została tajemnicznym ogrodem, pełnym misternych kształtów z natury. – Nieśmiały uśmiech, ale i powłóczyste spojrzenie,  subtelność lecz także wewnętrzna moc – to biżuteria dla nieprzeciętnych osobowości – mówi o kolekcji Magda Dąbrowska. Roślinne ornamenty zamknięte w złotej oprawie są subtelne, ale zniewalające. W biżuterii wykorzystano jasny topaz, a kamienie otaczają koronkowe sploty ze złota. Drobne kamienie załamują światło, tworząc olśniewające pierścionki, naszyjniki i bransoletki. Absolutnie ponadczasowe, przeznaczone na wyjątkowe okazje, np. śluby, podkreślają kobiece piękno.

Wszystkie kolekcje mieliśmy okazję oglądać w wyjątkowym YES Concept Store. Ekspozycję przygotował Rafał Piotrak. 

1/9Kolczyki z kolekcji Metropolitan

Proszę czekać..
Zamknij