Znaleziono 0 artykułów
19.05.2020

Premierowo na Vogue.pl: Kapsułowa kolekcja Margova for Edited

Kamila Wojtkiewicz

Wyraziste tony, delikatne perły i lekkie materiały – nowa kolekcja Margova for Edited zachwyca ręcznie wykonaną biżuterią.

Projektantka Denitza Margova w swoich stylizacjach nawiązuje do greckich korzeni. – Inspiracją do stworzenia kolekcji jest lato, śródziemnomorski styl życia w Grecji oraz kolor niebieski, który stanowi nieodłączny element tamtejszej scenerii – opowiada.

Kampanii towarzyszą domy z bielonymi ścianami, złociste promienie słońca i migocząca tafla morza. Błękit nieba symbolizuje tęsknotę i bezkres. Używając szerokiego wachlarza barw i delikatnych pereł, projektantka na nowo interpretuje styl śródziemnomorski. W rezultacie powstała biżuteria, która łączy nonszalancką swobodę z elegancją.  Margova zaprojektowała kolekcję w Berlinie. Wszystkie materiały pochodzą z Niemiec i zostały poddane mistrzowskiej obróbce na miejscu.

Sesja zabierze nas myślami na długo wyczekiwany urlop. Twarzą kampanii została modelka Irene Guarenas. Zdjęcia powstały dzięki zespołowi produkcyjnemu Franziski Nelessen. Za obiektywem stanęła fotografka Teresa Hortsmann. Kolekcję Margova for EDITED można oglądać od dziś, 19 maja, na stronie EDITED.pl. Ceny zaczynają się od 35 euro.

1/12Premierowo na Vogue.pl: Kapsułowa kolekcja Margova for Edited

Proszę czekać..
Zamknij