Znaleziono 0 artykułów
27.05.2020

Najpiękniejsze zdjęcia Lily-Rose Depp

Anna Konieczyńska

Jako córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis talent ma w genach. Świętująca dziś 23. urodziny aktorka, modelka i influencerka była najmłodszą w historii ambasadorką domu mody Chanel i ulubienicą Karla Lagerfelda. Wraz z wejściem w dorosłość zaczął się dla niej etap prawdziwej niezależności.

Gdy urodziła się Lily-Rose, zrozumiałem, po co jestem na tym świecie. Stworzenie tak doskonałej istoty to moje największe osiągnięcie. A uczynienie córki szczęśliwą – najważniejsze zadanie – mówił wzruszony Johnny Depp po narodzinach pierworodnej córki. Przyszła na świat 27 maja 1999 roku, trzy lata później Depp i Vanessa Paradis doczekali się synka, Johna III. Chociaż para rozstała się w 2012 roku, dzieci pozostają w dobrych relacjach z obojgiem rodziców. A Lily-Rose postanowiła pójść w ślady obojga – ma talent do śpiewania, grania i modelingu. W wieku 16 lat, jako najmłodsza dziewczyna w historii, została twarzą domu mody Chanel. Jako muza Karla Lagerfelda zamykała jego pokazy haute couture, pojawiała się też w pierwszych rzędach z mamą. – Należy do nowego pokolenia gwiazd – mówił o Deppównie cesarz mody, wspominając, że Lily-Rose przychodziła do jego atelier już jako mała dziewczynka. Od dzieciństwa dzieli też czas między Paryż, Londyn a Stany.

Lily-Rose tak szybko rozpoczęła karierę, że nie zdążyła nawet skończyć liceum. Czym zupełnie się zresztą nie przejęła, bo jak opowiadała w wywiadzie dla brytyjskiego „Vogue’a” w 2016 roku, jej rodzice też nie zdali matury, co nie przeszkodziło im w osiągnięciu sukcesu. Dziewczyna nauczyła się nie tylko na wzlotach rodziców, ale i na ich błędach. Postanowiła nigdy nie opowiadać o swoim życiu osobistym. Wiadomo jednak, że była związana z Timothéem Chalametem, najgorętszym aktorem młodego pokolenia, którego poznała na planie „Króla”. Jakiś czas później, na jednej z imprez, sfotografowano ją z Harrym Stylesem. Ale chętniej niż romansami zajmuje się nowymi rolami – w ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć ją  aż w czterech produkcjach: „Silent Night", „Wilk", „Crisis" i „Voyager".

1/10Z Karlem Lagerfeldem na pokazie Chanel haute couture wiosna-lato 2017

Proszę czekać..
Zamknij