Znaleziono 0 artykułów
04.07.2020

Kapsułowa kolekcja Dioriviera: La dolce vita

Kamila Wojtkiewicz

Kapsułowa kolekcja Dioriviera ujrzała światło dzienne wyłącznie w trzech włoskich pop-up storach. Znalazły się w niej rybackie topy i letnie dodatki. Pod koniec lipca dom mody zaprezentuje nową kolekcję Cruise 2021 we włoskiej Apulii.

Zaprojektowana przez Marię Grazię Chiuri kolekcja pojawiła się w trzech lokalizacjach – Forte dei Marmi, Cortina d’Ampezzo i na wyspie Capri. To, co łączy unikatowe sklepy, to śródziemnomorskie otoczenie, do którego idealnie pasują dodatki z nowej kolekcji. Marka zorganizowała dla gości specjalny rejs łódką, by dostać się do nadmorskich sklepów. Zostały zaprojektowane w zgodzie z naturą, za pomocą bambusowych konstrukcji i wyplatanych elementów.

(Fot. materiały prasowe)

Luksusowe pop-up store’y łączą dziedzictwo Diora z lokalnym rzemiosłem. Nie zabrakło tu emblematów marki i motywów toile de Jouy. Kapsułowa kolekcja to przede wszystkim marynarskie topy, letnie dodatki i ikoniczne torebki – Dior Book Tote, Saddle i Dior camp. Nowe wersje zostały wzbogacone o motywy z kolekcji „Around the World”. Za inspirację posłużyły szkice włoskiego artysty Pietro Ruffo. W stylowych sklepach znajdziemy m.in. paskowane poduszki i parasole. Specjalne kabiny plażowe posłużą gościom do relaksu i zachwytu nad błogim, letnim życiem. Za instalację odpowiada studio kreatywne Thirtyone Design + Management, założone przez projektantkę Claudię Campone.

(Fot. materiały prasowe)

22 lipca marka zaprezentuje nową kolekcję Cruise 2021 we włoskiej Apulii. Wirtualny pokaz będzie zamknięty dla publiczności. Sylwetki zaprojektowane przez dyrektor kreatywną marki złożą hołd różnorodności kulturowej i dziedzictwu miasteczka Lecce. 

9/17Kapsułowa kolekcja Dioriviera: La dolce vita

Proszę czekać..
Zamknij