Znaleziono 0 artykułów
16.07.2020

ARKET dołącza do Zalando

Kamila Wojtkiewicz

Zalando nawiązuje współpracę z nową marką. Od 21 sierpnia klienci będą mogli kupić kolekcje damskie, męskie i dziecięce od ARKET.

Dzięki ARKET można zbudować bazę garderoby. Marka stawia na proste fasony i ciekawe detale. Klientów przekonuje też dobry stosunek jakości do ceny. Oprócz ubrań, w ofercie znajdziemy perfumy, kosmetyki, produkty podróżne i artykuły gospodarstwa domowego. – Chcemy dawać klientom pięknie wykonane przedmioty codziennego użytku. Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy z Zalando i czekamy z niecierpliwością na okazję, aby zaprezentować nasze kolekcje szerokiej grupie świadomych klientów – mówi Pernilla Wohlfahrt, dyrektor zarządzająca ARKET.

Marka dołącza do Weekday i Monki jako najnowszy brand z grupy H&M w Zalando. – Zrównoważone kolekcje ARKET są doskonałym uzupełnieniem oferty Zalando. Nasi klienci skorzystają z jeszcze szerszej oferty skandynawskiej mody, skupiającej się na dobrze wykonanych i trwałych produktach – mówi Boris Ewenstein, Senior Vice President Supply w Zalando.

Kolekcje ARKET będzie można kupić na stronie internetowej Zalando już od 21 sierpnia tego roku.

1/4ARKET

Proszę czekać..
Zamknij