Znaleziono 0 artykułów
17.08.2022

Letnia elegancja: Angelina Jolie w białej sukience

17.08.2022
Fot. Getty Images

Angelina Jolie od lat udowadnia, że opanowała sztukę łączenia minimalizmu z elegancją. Latem zwykle wybiera lekkie tkaniny i neutralne kolory. Nowa stylizacja gwiazdy, złożona z białej sukienki, sandałów Valentino i torby Diora, to świetna lekcja, jak łączyć różne tkaniny i dodatki.

Szyk w wydaniu Angeliny Jole jest niewymuszony, nonszalancki i jednocześnie pełny klasy – nie ważne, czy gwiazda pokazuje się w długiej kreacji Alberty Ferretti, czy w balerinkach. Jolie nawet w piżamie potrafi roztoczyć wokół siebie aurę wyrafinowania.

Latem Angelina chętnie wybiera neutralne kolory bądź monochromatyczne połączenia. Ten trend można zauważyć w jej najnowszej stylizacji – w poniedziałek 15 sierpnia gwiazda została sfotografowana podczas zakupów, na które wybrała się ze swoim 14-letnim synem Knoxem. Jolie miała na sobie białą długą sukienkę kopertową marki Vince. Jasny kolor dodał jej eteryczności, natomiast krój i naturalny materiał dały latem uczucie komfortu. Aktorka uzupełniła look klapkami écru Valentino i kremową torbą 30 Montaigne od Diora. Przez ramię przerzuciła lekki kardigan.

Fot. Backgrid/East News

Jolie udowodniła, że monochromatyczne stylizacje nie muszą być nudne – wystarczy zadbać o różne odcienie głównego koloru i zróżnicowane tekstury materiałów. Jolie niedawno wróciła do USA po tym, jak we Włoszech kręciła nowy projekt. Tam także można było podziwiać gwiazdę w białych lookach – Angelina nosiła luźne koszule i spodnie oraz zwiewne sukienki. Do Stanów przyjechała, aby przygotować swoją córkę do wyjazdu do college’u: Zahara Jolie-Pitt będzie się uczyć w Spelman College.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij