Znaleziono 0 artykułów
03.11.2021

Gwyneth Paltrow ponownie w słynnym garniturze Gucci

03.11.2021
Gwyneth Paltrow w 1996 roku (Fot. Getty Images)

Gwyneth Paltrow ponownie w swojej ikonicznej kreacji! Aktorka pojawiła się w kopii słynnego garnituru od Toma Forda, który ten zaprojektował dla Gucci w 1996 roku. Podczas pokazu Gucci Love Parade, 2 listopada 2021 roku w Hollywood Boulevard w Los Angeles wystąpiła w rubinowej kreacji i błękitnej koszuli typu oxford.

Obecny projekt to dzieło dyrektora kreatywnego marki, Alessandro Michele na wiosnę 2022. W czerwonym garniturze Gwyneth Paltrow wystąpiła po raz pierwszy w 1996 roku na gali Video Music Awards. Tutaj ponownie - szerokie klapy marynarki zdobi aksamitna lamówka, a mankiety rozpiętej koszuli wystają spod jej rękawów, nadając całości nonszalancki wyraz. Lamówka ciągnie się także przez spodnie. Gwyneth Paltrow powtórzyła również biżuterię i fryzurę - na szyi widać delikatny łańcuszek z małą zawieszką, a włosy upięte są z tyłu na płasko.

Gwyneth Paltrow na pokazie Gucci w 2021 roku (Fot. East News)

Powroty do dawnych kreacji, czy to ze względu na trend vintage, czy w imię zrównoważonej mody, nie są nowością na czerwonym dywanie. Na rozdanie nagród Emmy w 2019 roku Gwyneth wybrała jedwabną suknię od Valentino z 1963 roku. Z kolei Kim Kardashian wielokrotnie pojawiała się już podczas różnych eventów w jasnych spodniach Gucci z wężowej skóry.

Pokaz Gucci Love Parade odbył się z okazji 100-lecia włoskiego domu mody. W październiku, z tej samej okazji, mogliśmy oglądać jubileuszową kolekcję akcesoriów włoskiego domu mody, „Gucci 100”.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij