Znaleziono 0 artykułów
06.10.2022

Jared Leto zagra Karla Lagerfelda

06.10.2022
Jared Leto zagra Karla Lagerfelda ( Fot. Rindoff/Dufour, Fot. Getty Images)

Po kontrowersyjnej roli w „Domu Gucci” Jared Leto ponownie wcieli się w osobowość świata mody. Aktor zagra Karla Lagerfelda w pierwszej filmowej biografii o słynnym projektancie.

Leto, który przyjaźnił się z projektantem, podobno powiedział mu kiedyś, że zagra go w filmie. – Tylko ty, kochanie, tylko ty – odparł Lagerfeld.

Producenci nie zdradzili szczegółów fabuły. Wiadomo tylko, że opowie o ważnych dla Lagerfelda relacjach z ludźmi. – Karl był bliski wielu osobom – i zawodowo, i prywatnie. Skupimy się na kluczowych relacjach na różnych etapach jego życia – powiedział Jared Leto w wywiadzie dla WWD.

Film zostanie wyprodukowany przez należącą do Jareda Leto i jego partnerki Emmy Ludbrook firmę Paradox. Projekt jest wspierany przez markę Karl Lagerfeld, a doradcami produkcji są zaufane osoby Lagerfelda: Paolo Righi i Caroline Lebar oraz były osobisty asystent projektanta Sébastien Jondeau.

Jared Leto dobrze wyczuł moment na tworzenie filmu o zmarłym w 2019 roku projektancie. Pod koniec września 2022 roku Metropolitan Museum of Art ogłosiło, że motywem przewodnim MET Gali 2023 będzie twórczość Karla Lagerfelda

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij