Znaleziono 0 artykułów
05.09.2022

Rihanna w prostej grzywce

05.09.2022
Rihanna (Fot. Getty Images)

Wraz z końcem lata, Rihanna zdecydowała się na nową fryzurę. Gwiazda ścięła przód długich włosów w postrzępioną, prostą grzywkę. Tym samym powróciła do looku, który uwielbiała nosić w okolicach 2015 roku.

Rihanna to niekwestionowana ikona stylu. Piosenkarka, bizneswoman i bohaterka narodowa Barbadosu, uwielbia eksperymentować z modą. Chętnie sięga po odważne stylizacje i nie boi się wyzwań. Często bawi się też swoim wizerunkiem. Gwiazda nosiła już malinowe fale, burzę miedzianych loków, króciutkie pixie cut, asymetrycznego boba czy kruczoczarnego mulleta. Teraz przyszedł czas na powrót do prostej grzywki.

Na początku września media obiegły fotografie odmienionej Rihanny. Piosenkarka ścięła przód włosów w postrzępioną grzywkę. Metamorfozę gwiazdy dostrzegli fotoreporterzy, gdy ta spacerowała po Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Melyssą Forde. Uwagę przykuwała również stylizacja Riri. Oversize’ową koszulkę z logo No Limit zestawiła ze spranymi dżinsami i mini torebką Balenciagi. Nonszalancką kreacje podkręciła eleganckim makijażem – usta uwydatniła czerwoną pomadką, a na oczach namalowała kocie kreski.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij