Znaleziono 0 artykułów
20.01.2021

Nowy serial twórcy „Domu z papieru”

20.01.2021
Kadr z serialu (Fot. materiały prasowe)

W marcu na Netfliksie pojawi się nowy serial Álexa Piny, twórcy „Domu z papieru”. „Sky Rojo” to dawka „czarnego humoru, akcji i czystej adrenaliny”, jak zapowiada platforma.

Po sukcesie „Domu z papieru” i „White Lines” Netflix zlecił Álexowi Pinie nakręcenie kolejnego serialu. „Sky Rojo” opowie o pracownicach seksualnych – Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Ginie (Yany Prado), które postanawiają rozpocząć lepsze życie. Uciekają z klubu nocnego Las Novias Club i ruszają w podróż okupioną ciągłą walką o przetrwanie. Ich dawny alfons Romero (Asier Etxeandia) szykuje pościg. W czasie niebezpieczeństwa kobiety odkryją potęgę przyjaźni i ukształtują nowe wartości.

Kadr z serialu (Fot. materiały prasowe)

Serial ma się składać z dwóch sezonów podzielonych na osiem 25-minutowych odcinków. „Sky Rojo” kręcono w Madrycie i na Teneryfie. Na ekranie oprócz Verónicki Sánchez („Przystań”, „Rodzina Serrano”), Lali Espósito („Moja nadzieja”, „The Accused”), Yany Prado („La regina soy yo”) i Asiera Etxeandia („Ból i blask”, „Velvet”), zobaczymy także Miguela Ángela Silvestre’a („Fernando”, „Przelotni kochankowie”) oraz Enrica Auquera („Kto mieczem wojuje”, „Idealne życie”).

Kadr z serialu (Fot. materiały prasowe)

Premiera na Netfliksie zapowiadana jest na 19 marca, a już teraz możemy obejrzeć zwiastun.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij