Znaleziono 0 artykułów
16.06.2023

Spotkanie Kreatorów Wizerunku w poznańskiej restauracji

16.06.2023
20. spotkanie Kreatorów Wizerunku w poznańskiej restauracji F…ing Delicious (Fot. Materiały prasowe)

W poznańskiej restauracji F…ing Delicious odbyło się 20. spotkanie Kreatorów Wizerunku. Wśród zaproszonych gości znalazła się fotografka Lidia Popiel, która opowiedziała o pracy na planach zdjęciowych. Zdradziła też tajniki udanego pozowania. 

Projekt Kreatorzy Wizerunku łączy ludzi ze świata show-biznesu, kultury i sztuki. Na spotkania organizowane przez Magdalenę Marcinek i Annę Bowszę zapraszane są wyjątkowe osobistości, dzielące się z gośćmi doświadczeniem zawodowym.

Na ostatnim spotkaniu gościła twórczyni sesji dla polskich magazynów, Lidia Popiel. W rozmowie z Anną Bowszą opowiedziała o pracy fotografki i kulisach sesji zdjęciowych. Nie zabrakło także pytań o odnajdywanie wewnętrznego spokoju oraz dyskusji o dbaniu o urodę. Podczas wydarzenia marka Sunew Med zaprezentowała nowości kosmetyczne na lato, a YES pokazało biżuterię z najnowszej linii Femini. Co więcej, każdy z gości otrzymał specjalnie przygotowaną na ten wieczór bransoletkę.

20. spotkanie Kreatorów Wizerunku w poznańskiej restauracji F…ing Delicious (Fot. Materiały prasowe)

Podczas spotkania odbyła się również prezentacja najnowszych modeli Audi dzięki Audi Centrum Poznań Ławica, a Hotel Wave Międzyzdroje resort &spa zaprosił gości na letni wypoczynek. Wsród partnerów wydarzenia znaleźli się także Squad Whisky, centum handlowe Posnania, Ogrody Sekwoja i hotel Sheraton Poznań. Sponsorem afer party było Glo, a o oprawę muzyczną zadbali dj Kajetan Nawrocki i Juicy Events.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij