Znaleziono 0 artykułów
19.12.2022

Adele w sukni Harrisa Reeda dla Niny Ricci

19.12.2022
Adele (Fot. Alva Galim / Mat. Prasowe Nina Ricci)

Adele kontynuuje swoją pierwszą rezydenturę koncertową w Las Vegas. Co weekend artystka zachwyca nie tylko muzycznie, ale także niezwykłymi kreacjami. Podczas jednego z koncertów artystka, znana jako fanka czarnych sukni, zaprezentowała pierwszą kreację Harrisa Reeda dla Niny Ricci.

Adele jest kolejną gwiazdą, po Céline Dion czy Franku Sinatrze, która odbywa rezydenturę muzyczną w Las Vegas. Wystąpienia brytyjskiej piosenkarki rozpoczęły się 18 listopada 2022 roku i potrwają do 25 marca 2023 roku. Koncerty w ramach tego cyklu Adele rozpoczęła w stroju Schiaparelli – welurowej sukni maksi ze złotymi elementami. Od tamtego czasu regularnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie zdjęciami z każdego koncertowego wieczoru. 18 grudnia gwiazda opublikowałam fotografie podpisane „Weekend 5”.

Adele (Fot. Alva Galim / Mat. Prasowe Nina Ricci)

Podczas wystąpienia w Caesars Palace w Las Vegas, które odbyło się 17 grudnia, wokalistka miała na sobie czarną kreację z hiszpańskim dekoltem i półprzeźroczystymi rękawami, ozdobionymi połyskującymi kropkami. Suknia szyta na miarę to jednocześnie pierwszy projekt Harrisa Reeda dla Niny Ricci. „To dla mnie zaszczyt, że mogę ubrać kogoś, kto całkowicie ucieleśnia prawdziwą kobiecość, potęguje ją i błyszczy. Adele ma na sobie ręcznie zdobioną suknię w kropki, które są mocnym akcentem Niny Ricci, obecnym w historii marki” – napisał na swoim Instagramie projektant.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NINA RICCI (@ninaricci)

Harris Reed to brytyjsko-amerykański projektant mody. Kiedy w 2020 roku kończył Central Saint Martins, miał już za sobą ubieranie Solange i Miley Cyrus, a także występ w kampanii perfum Gucci, podkreślającej płynność płciową. Dziś projektuje dla Herryego Stylesa, a we wrześniu 2022 roku ogłoszono, że został dyrektorem kreatywnym marki Nina Ricci.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij