Znaleziono 0 artykułów
22.12.2020

Akcesoria Yoga Retreatment: Regeneracja w domowym zaciszu

22.12.2020
Yoga Retreatment (Fot. Materiały prasowe)

Lubię dzielić się z innymi tym, co dobre – mówi Anna Komierowska-Szweycer, założycielka Yoga Retreatment. W odpowiedzi na obecną sytuację, autorka programów jogi i medytacji stworzyła kolekcję działających kojąco akcesoriów. Pomogą nam w codziennym relaksie.

Po latach pracy w korporacji Anna Komierowska-Szweycer podjęła decyzję o zmianie trybu i stylu życia. Jogę praktykuje od dawna, więc wie, jak dobrze działa na ciało i duszę. Wie także, jak wygląda codzienne życie wielu z nas – w wiecznym biegu i zmęczeniu, bez dłuższych chwil odpoczynku. Dlatego stworzyła program Yoga Retreatment, który łączy jej ukochane i sprawdzone sposoby na regenerację: naturę, jogę i medytację. 

Pałac w Komierowie (Fot. Materiały prasowe)

Jednak dziś autorski projekt Komierowskiej-Szweycer to nie tylko znane czterodniowe wyjazdy do Pałacu w Komierowie i kursy online pod okiem jogina z New Delhi, Jimmy’ego Sarubhana. Yoga Retreatment stało się marką samą w sobie, która przypomina, co tak naprawdę jest ważne. „Stop & breathe” to pierwsza, wyjątkowa kolekcja akcesoriów ułatwiających regenerację w domowym zaciszu. To przedmioty powstałe z potrzeby piękna, relaksu i komfortu, które wyciszą umysł i rozluźnią ciało. Wszystkie zostały starannie wybrane przez twórczynię marki. 

Yoga Retreatment (Fot. Materiały prasowe)
Yoga Retreatment (Fot. Materiały prasowe)

Są wśród nich relaksujące poduszki. Przeznaczone na oczy, z dodatkiem lawendy, działają odstresowująco. Stworzone z brązowego ryżu i imbiru koją przy stanach zapalnych, bólach menstruacyjnych, obrzękach i gorączce. Ich dopełnieniem są kaszmirowe koce i bawełniane ręczniki, które dzięki miękkości w dotyku i uwalnianym cieple będą idealnymi towarzyszami zimowych wieczorów. 

Yoga Retreatment (Fot. Materiały prasowe)

W ofercie marki znajdziemy także jedwabne gumki do włosów, czapki z wełny merynos oraz podręczne torebki w dwóch wersjach: większej, mieszczącej najpotrzebniejsze drobiazgi i mniejszej – idealnej na telefon i klucze. Dla wielbicieli zimowych naparów Yoga Retreatment oferuje herbaty i miody bogate w witaminy i minerały, które poprawią odporność i wzmocnią organizm. Całość kolekcji uzupełniają maty z delikatnej mikrofibry „Sun Rays Yoga Retreatment”. Dostępne w dwóch grubościach: dwa i cztery milimetry, pomogą dobrać matę tak, by praktyka jogi stała się drogą do spokoju i relaksu. 

Anna Komierowska-Szweycer (Fot. Materiały prasowe)

 

Aleksandra Lewandowska
  1. Uroda
  2. Zdrowie
  3. Akcesoria Yoga Retreatment: Regeneracja w domowym zaciszu
Proszę czekać..
Zamknij