Znaleziono 0 artykułów
30.08.2022

Daniel Radcliffe jako Weird Al Yankovic

30.08.2022
Daniel Radcliffe w filmie „Weird: The Al Yankovic Story” (Fot. Roku Originals)

Daniel Radcliffe wcieli się w Weird Ala Yankovica w parodystycznej biografii „Weird: The Al Yankovic Story”. Producenci obiecują, że film odsłoni kulisy życia „znanego z demoralizacji” muzyka, abstynenta i wegetarianina, w tym jego romans z Madonną.

Rozpoczyna się sezon festiwali filmowych. W tym tygodniu rusza weneckie święto kina, w kolejnym – Toronto Film Festival, na którym będzie można oglądać nowy film z udziałem Daniela Radcliffe’a. Aktor w kędzierzawej peruce wziął udział w satyrycznej produkcji o legendzie parodii, muzyku Weird Alu Yankovicu.

Jak można się dowiedzieć ze zwiastuna, „Weird: The Al Yankovic Story” przedstawi muzyka – wegetarianina i abstynenta – w intrygujący sposób. Film odkryje każdy aspekt życia Yankovica, „od jego astronomicznie szybkiego dojścia do sławy do jego szalonych romansów z celebrytkami i znanego z demoralizacji stylu życia”. Poznamy rodziców muzyka, zdegustowanych jego pasją do akordeonu, genezę jego pseudonimu i początki fikcyjnego romansu z Madonną, która namawia go na nagranie parodii hitu „Like a Virgin”.

W produkcji wystąpią także Rainn Wilson jako wczesny mentor Ala, Dr. Demento, Evan Rachel Wood jako Madonna oraz Quinta Brunson jako Oprah Winfrey. Scenariusz został napisany przez Erica Appela, który pracował wcześniej przy „Biurze” czy „Brooklyn 9-9” oraz przez samego Yankovica.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij