Znaleziono 0 artykułów
26.08.2022

Blake Lively w bikini Witamin A

26.08.2022
Fot. Getty Images

Blake Lively podzieliła się z fanami zdjęciem z wakacji. Aktorka, która niedawno wypowiedziała się na temat pewności siebie, zaprezentowała się w kostiumie Vitamin A – marki promującej zrównoważone podejście do mody.

Pomimo zbliżającego się końca lata, Blake Lively korzysta z wakacji. Aktorka dwa tygodnie temu świętowała swoje urodziny w Disneylandzie razem ze swoją siostrą, aktorką Robyn Lively. Teraz,  wracając na social media po krótkiej przerwie, prezentuje beztroskie ujęcie znad basenu, na którym oznaczyła swojego męża – Ryana Reynoldsa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blake Lively (@blakelively)

Serialowa Serena van der Woodsen zdecydowała się na stylizację wybierając markę przyjazną środowisku – białe bikini od Vitamin A. Model, na który zdecydowała się aktorka, składa się z wiązanej góry oraz dołu łączonego za pomocą złotych kółek. Odpowiedzialna za zestaw marka, Vitamin A, produkuje swoje kostiumy w Kalifornii wspierając zrównoważony rozwój: ograniczając ilość zużytej w produkcji wody, używając materiałów pozyskiwanych z recyklingu oraz z roślin. Do fanek marki należy, m.in. Hailey Bieber, która nosi ich letnie sukienki.

Blake rzadko zdarza się wrzucać aż tak prywatne zdjęcia. Ostatnio jednak aktorka udzieliła wywiadu magazynowi „Forbes”, w którym stwierdziła, że jej samoocena wzrosła w ostatnich latach dzięki temu, że została matką. – Myślę, że doświadczenie macierzyństwa sprawiło, że czuję się o wiele lepiej w swojej skórze – powiedziała w rozmowie z Jeffem Conwayem. – Nigdy nie czułam się bardziej sobą, swobodniej lub pewniej w swoim ciele. To nie oznacza, że nie spotykam się codziennie z milionem kompleksów, ale czuję się bardzo spokojna.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij