Znaleziono 0 artykułów
27.05.2024

Cameron Diaz w jeansowym komplecie sięga do korzeni amerykańskiego stylu

27.05.2024
Fot. Getty Images

Po 10 latach przerwy od aktorstwa Cameron Diaz powróci na ekrany filmem „Znowu w akcji”, w którym towarzyszyć jej będzie Jamie Foxx. Gwiazda nadal chętnie oddaje się swojej winiarskiej pasji, którą przekuła w lukratywny biznes. W miniony weekend wzięła udział w festiwalu wina w Napa Valley. Na tę okazję wybrała stylizację idealną na letni weekend na świeżym powietrzu – jeansowy komplet, który uosabiał esencję amerykańskiego stylu.

Gdy 10 lat temu Cameron Diaz porzuciła aktorską karierę, zaczęła spełniać się w branży winiarskiej – marka wegańskich win Avaline, jaką założyła z przyjaciółką Katherine Power, osiągnęła spory sukces. I choć po dekadzie przerwy aktorka powróci niebawem na ekrany rolą w netflixowym filmie „Znowu w akcji”, świat „czystego wina” zdaje się pozostawać jej największą pasją. Nie mogło jej więc zabraknąć na dorocznym festiwalu wina w Nappa Valley, które w Stanach Zjednoczonych uchodzi za stolicę tego trunku. Prezentując wyroby własnej marki, Diaz postawiła na look idealny na letni weekend na świeżym powietrzu.

Fot. Getty Images

51-letnia Cameron Diaz i jej jeansowa koszula to kwintesencja amerykańskiego stylu

Sięgając do korzeni amerykańskiego stylu, Cameron Diaz postawiła na jeansowy total-look  – ciekawą interpretację tzw. canadian tuxedo. Zamiast klasycznej koszuli jeansowej aktorka wybrała jednak model zapinany do połowy na duże guziki i połączyła ją z jeansami o szerokiej nogawce i z wysokim stanem. Śladem największych trendów z mody ulicznej stylizację tę zwieńczyła białymi sneakersami. Mocną stroną tego zestawienia były też dobrze zachowane proporcje. Garderoba Cameron Diaz pełna jest zresztą elementów, które można stylizować na różne sposoby i nosić na rozmaite okazje.

Styl Cameron Diaz to najlepsza lekcja miejskiej nonszalancji

Cameron Diaz słynie z nonszalanckiego stylu. Jej ostatni look także zdaje się być także doskonałą opcją na lato w mieście. Ponadczasowy, stylowy i, przede wszystkim, wygodny, sprawdzi się w dni wypełnione zarówno biznesowymi, jak i towarzyskimi spotkaniami, podczas rowerowej przejażdżki modnymi ulicami i wieczornej degustacji wina.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Cameron Diaz w jeansowym komplecie sięga do korzeni amerykańskiego stylu
Proszę czekać..
Zamknij