Znaleziono 0 artykułów
25.03.2024

Cameron Diaz po pięćdziesiątce po raz drugi została mamą

25.03.2024
51-letnia gwiazda po raz drugi została mamą. Mąż Benji Madden jest od niej o sześć lat młodszy. Fot. Getty Images

51-letnia Cameron Diaz powitała na świecie syna Cardinala. Późne macierzyństwo Cameron Diaz nie powinno zaskakiwać. Aktorka od dawna deklarowała, że marzy o dużej rodzinie. Pierwszego dziecka, córki Raddix, doczekała się dzięki surogacji. Diaz wychowuje dziecko z mężem, Benjim Maddenem.

Cameron Diaz i Benji Madden we wspólnym poście na Instagramie ogłosili, że po raz kolejny zostali rodzicami. Życie prywatne aktorki owiane jest tajemnicą. Ostatnio pokazywała się z partnerem przy okazji urlopu w Aspen. Teraz informuje o powiększeniu rodziny. „Dla bezpieczeństwa i prywatności dzieci nie będziemy publikować żadnych zdjęć, ale on jest naprawdę uroczy” – napisali, podkreślając wdzięczność losowi. Mąż Cameron Diaz to 45-telni gitarzysta i wokalista zespołu Good Charlotte, który współtworzy ze swoim bratem bliźniakiem.

Rodzina Cameron Diaz powiększyła się. Ze względu na bezpieczeństwa rodzice nie publikują zdjęć dzieci. Fot. Getty Images

Dojrzałe gwiazdy pokochały rolę mamy

Macierzyństwo dojrzałych gwiazd nie należy do rzadkości. Wśród kobiet, które postawiły na karierę, a w roli matki odnalazły się świadomie, dopiero po jakimś czasie, można wymienić Céline DionMonikę BellucciMariah CareyNicole Kidman, czy Salmę Hayek.

Aktorka została mamą dzięki surogacji?

Cameron Diaz została mamą już po raz drugi. Wszystko wskazuje na to, że dla aktorki późne macierzyństwo okazało się szczęśliwe. Córkę Raddix powitała na świecie w 2020 roku. Miała wtedy 47 lat i otwarcie przyznała, że została mamą dzięki surogacji, która w Stanach Zjednoczonych jest legalna, choć niezwykle kosztowna. I choć do tej pory aktorka nie wypowiadała się na temat szczegółów ciąży, wszystko wskazuje na to, że i tym razem rodzina skorzystała z tej możliwości. Mąż Cameron Diaz od początku był zaangażowany w opiekę nad dzieckiem – wychowuje dziecko na równi z matką. Sama aktorka wspominała, że marzy o licznym potomstwie. Dlatego kolejne dziecko w wieku 51 lat, choć jest rzadkością, nie powinno w jej przypadku dziwić.

Cardinal Madden: Co oznacza imię dziecka?

51-letnia aktorka i jej mąż zdradzili, że imię dziecka brzmi „Cardinal” (w tłumaczeniu na polski „Kardynał”). Słowo pochodzi od łacińskiego „cardinalis”, co można rozumieć, jako główny, nadrzędy, zwierzchni.

Marta Szwarc
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Cameron Diaz po pięćdziesiątce po raz drugi została mamą
Proszę czekać..
Zamknij