Znaleziono 0 artykułów
29.09.2022

Amal Clooney w spódnicy ze zwierzęcym printem

29.09.2022
Amal i George Clooney (Fot. Getty Images)

27 września 2022 roku Amal i George Clooneyowie świętowali ósmą rocznicę ślubu. Z tej okazji para wybrała się na romantyczną kolację. Prawniczka wybrała stylizację, która doskonale współgra z jesiennymi trendami.

Amal i George Clooneyowie poznali się w 2013 roku na przyjęciu we włoskiej posiadłości gwiazdora nad jeziorem Como. Jak wspominał potem aktor w programie Davida Lettermana, jego agent powiedział wtedy wprost: „Poślubisz ją”. I choć Clooney uchodził za hollywoodzkiego playboya, a w licznych wywiadach powtarzał, że nie szuka poważnych zobowiązań, wszystko się zmieniło, gdy spotkał pochodzącą z Libanu adwokatkę.

Na pierwszą randkę para umówiła się w Londynie, a podczas podróży do Afryki George zrozumiał, że chce się z Amal ożenić. Ślub pary odbył się 27 września 2014 roku w hotelu Cipriani w Wenecji. Osiem lat później Clooneyowie wciąż są razem. Zakochani wspierają się w swoich karierach, doczekali się dwójki dzieci, tworzą jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Stylizacje Amal balansują na granicy estetyki lat 60. i złotej ery Hollywood, George, w świetnie skrojonych garniturach, trzyma się wizerunku salonowego dandysa.

Nie inaczej było 27 września 2022 roku, gdy małżeństwo świętowało ósmą rocznicę ślubu. George założył aksamitny garnitur, czarną koszulę i lakierowane oksfordy. Amal postawiła na czarny golf, do którego dobrała rozkloszowaną minispódniczkę z wzorem pasów zebry. Stylizację uzupełniła kopertówką z tym samym, zwierzęcym printem i atłasowymi szpilkami od Balmain.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij