Znaleziono 0 artykułów
04.09.2023

Amal i George Clooneyowie opuszczają Wenecję jako najbardziej stylowa para

04.09.2023
Ama i George Clooneyowie opuszczają Wenecję (Fot. East News)

Tym razem do Wenecji zawitali dla niej – Amal i George Clooneyowie przybyli do włoskiego miasta z okazji odbywającej się tam gali rozdania DVF Award, przyznawaną przez Fundację Rodziny von Furstenberg. Prawniczka znalazła się w gronie wyróżnionych wyjątkowych kobiet, które zmieniają świat. Szczęśliwa i dumna para opuściła Wenecję w dopasowanych stylizacjach wyróżniających się ponadczasową klasą.

Amal i George Clooneyowie w dopasowanych stylizacjach w Wenecji

Jak przystało na parę zaangażowaną w walkę o prawa człowieka, Amal i George Clooneyowie omijali szerokim łukiem czerwony dywan Festiwalu Filmowego w Wenecji, ze względu na strajk aktorów i scenarzystów Hollywood. Jednak Włochy są bardzo bliskie ich sercu. To właśnie tutaj spędzili wakacje w swoim domu nad jeziorem Como, z kolei w Wenecji powiedzieli sobie „tak” 9 lat temu. Dlatego z pewnością odebranie kolejnej nagrody za zaangażowanie w walkę o prawa człowieka było dla Amal i dumnego z jej osiągnięć męża, tym bardziej wyjątkowe.

Na galę rozdania nagród Fundacji Rodziny von Furstenberg Amal zachwyciła w koronkowo-tiulowej kreacji vintage Diora z 2013 roku. Wówczas George taktownie dobrał czarny garnitur i koszulę, dumnie wspierając żonę.

Kiedy po triumfalnym weekendzie opuszczali Wenecję, również postawili na doskonale dopełniające się stylizacje w duchu casualowej elegancji. Niewymuszoną klasę zapewniły im proste fasony i czarno-biała kolorystyka. Amal postawiła na jeden ze swoich ulubionych fasonów – sukienkę mini na szerokich ramiączkach z lekko rozszerzonym dołem. Do stylizacji off-duty wybrała beżowe balerinki, torebkę z rafii oraz ciemne okulary. George Clooney pożegnał Wenecję w czarnej koszulce polo, jasnych spodniach oraz beżowych mokasynach i ciemnych okularach. Po raz kolejny dali dowód na to, że są dopasowaną parą pod każdym względem.

Amal i George Clooney jedną z najlepiej ubranych par Hollywood

Od ponad dekady Amal i George Clooneyowie są jedną z najbardziej uwielbianych par Hollywood, również przez fanów mody. Ich stylizacje najczęściej można podziwiać podczas wyjść na czerwone dywany przy okazji filmowych premier i gal rozdania nagród, a także podczas wydarzeń charytatywnych, w które chętnie się angażują. Wówczas para stawia na zachwycające kreacje – Amal daje lekcje klasy w stylu Złotej Ery Hollywood, George jak na kinowego amanta przystało, jest wierny ponadczasowym fasonom garniturów, które nigdy nie zawodzą. Przy mniej oficjalnych okazjach Amal udowadnia, że potrafi zaszaleć w pełnym blasku, stawiając na cekiny i pióra. Kiedy są z dala od blasku fleszy, wcale nie rezygnują z niewymuszonej elegancji. George zazwyczaj wybiera koszulki polo lub klasyczne koszule, z kolei Amal jest wierna prostym fasonom sukienek lub luźnym spodniom i topom. Clooneyowie w mniej lub bardziej zamierzony sposób, zawsze są do siebie dopasowani pod względem estetycznym – noszą stylizacje dobrane pod względem klimatu, zawsze doskonale dopasowane do okazji, bazujące na takiej samej lub zbliżonej palecie kolorystycznej. Tym samym na przestrzeni lat zasłużenie zostali okrzyknięci jedną z najbardziej stylowych par Hollywood.

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij