Znaleziono 0 artykułów
24.05.2022

Anja Rubik w sukni Saint Laurent w Cannes

24.05.2022
Fot. Getty Images

Anja Rubik na pokazie filmu „Decision to Leave” w Cannes pojawiła się w sukni, którą zaprojektował Anthony Vaccarello. Podczas tegorocznego festiwalu filmowego modelka wybiera kreacje Saint Laurent. Zachwyca publiczność, przyciąga uwagę reporterów.

Wśród gwiazd, które biorą udział w 75. Festiwalu Filmowym w Cannes jest Anja Rubik, która zachwyciła stylizacją na pokazie „Decision to Leave”. Park Chan-wook powraca z tym tytułem jako reżyser filmów pełnometrażowych po latach od premiery „Służącej”.

Modelka podczas premiery miała na sobie długą, drapowaną, brudnołososiową sukienkę z wycięciami w okolicach talii oraz z dużym, ozdobnym kwiatem w złotym odcieniu, przypiętym w pasie. Kreację zaprojektował Anthony Vaccarello.

Całość uzupełniały sandałki z wąskimi paskami oraz duży pierścionek i długie kolczyki z bordowymi zdobieniami. Modelka postawiła na charakterystyczny dla siebie makijaż, czyli podkreślone oczy, cienie w jasnych kolorach, delikatną szminkę.

Wszystkie stylizacje, w których Anja Rubik pojawia się publicznie podczas tegorocznego festiwalu na Lazurowym Wybrzeżu, pochodzą z domu mody Saint Laurent. Na premierę walczącego o Złotą Palmę dramatu Rubena Östlunda „Triangle of Sadness” wybrała klasyczny czarny garnitur, a podczas gali wręczania nagród Women In Motion miała na sobie koronkowy top z krótkim golfem, również czarny. Tym razem, na premierę „Decision to Leave”, wybrała jaśniejsze kolory.

Na tegorocznym festiwalu w Cannes nie brakuje polskich akcentów. Wśród canneńskim jurorek i jurorów znalazły się Joanna Kulig, oceniająca filmy w konkursie Un Certain Regard, oraz Agnieszka Holland, szefowa jury, które przyznaje nagrodę dla najlepszego dokumentu.

Zuzanna Łukaszewska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anja Rubik w sukni Saint Laurent w Cannes
Proszę czekać..
Zamknij