Znaleziono 0 artykułów
25.01.2023

Anne Hathaway w total looku Valentino podczas tygodnia mody w Paryżu

25.01.2023
Fot. Getty Images

W Paryżu trwa właśnie tydzień mody. Pokazy topowych kreatorów przyciągają międzynarodowe sławy. Wśród nich pojawiła się Anne Hathaway, która ulice Miasta Świateł przemierzała w kreacji godnej granej przed laty bohaterki – Andy Sachs z filmu „Diabeł ubiera się u Prady”.

Anne Hathaway zagrała w wielu produkcjach, ale fani high fashion najbardziej kojarzą ją z kultowej komedii „Diabeł ubiera się u Prady”. W filmie Davida Frankela wciela się w ambitną dziennikarkę, która dostaje posadę asystentki redaktor naczelnej modowego czasopisma. Na planie nosiła zapadające w pamięć stylizacje wybrane przez Patricię Field – kostiumografkę odpowiedzialną również za garderobę Carrie Bradshaw

Na co dzień aktorka również sięga po ubrania, których nie powstydziłaby się grana przez nią bohaterka. Nie inaczej było 24 stycznia, gdy gwiazda przybyła do Paryża na trwający tam tydzień mody. Ulice miasta przemierzała w total looku od Valentino, z którym współpracuje już od kilku sezonów. Ty razem zdecydowała się zestawić modne dzwony i wełniany płaszcz z portfolio marki z kremowym swetrem i granatowym kaszkietem. Stylizację uzupełniła dodatkami również z metką Valentino – okularami przeciwsłonecznymi i dużą torbą ozdobioną logo marki.

W Paryżu mogliśmy już zobaczyć stylizacje takich gwiazd, jak Kylie Jenner, która na pokazie Maison Margiela zachwycała w tiulowym płaszczu marki, czy Doje Cat oglądającą kolekcję Schiaparelli w surrealistycznej kreacji.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij