Znaleziono 0 artykułów
15.09.2022

Anne Hathaway jak Andy Sachs: Brąz, golf, grzywka

15.09.2022
Anne Hathaway na pokazie Michaela Korsa (Fot. Getty Images)

Film „Diabeł ubiera się u Prady” stał się popkulturowym fenomenem. Chętnie nawiązuje do niego nawet gwiazda produkcji, Anne Hathaway. Brązowa skóra, golf, długa grzywka – na pokazie Michaela Korsa aktorka wyglądała jak Andy Sachs.

Anne Hathaway pojawiła się na pokazie Michaela Korsa na tygodniu mody w Nowym Jorku. Aktorka wyglądała, jak Andy Sachs grana przez nią w filmie „Diabeł ubiera się u Prady” z 2006 roku. Stylistka Erin Walsh ubrała gwiazdę w dzianinową sukienkę z golfem i czekoladowy płaszcz wytłaczany we wzór krokodylej skóry. Look uzupełniły czarne szpilki Louboutina i torebka w kawowym odcieniu.

Anne Hathaway na pokazie Michaela Korsa (Fot. Getty Images)

Hathaway postawiła na naturalny makijaż – podkreślone różem policzki i czerwone usta. Wybór fryzury zwrócił uwagę fanów – jej postrzępiona grzywka i kucyk też przypominały look Andy Sachs z kultowej komedii. Siedząca obok aktorki Anna Wintour co prawda nie pokusiła się o stylizację à la Meryl Streep, ale to właśnie redaktorka naczelna „Vogue’a” zainspirowała postać Mirandy Priestly.

Anne Hathaway jak Andy Sachs z filmu „Diabeł ubiera się u Prady” (Fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/East News)

Anne Hathaway ostatnio zmieniła styl. Nosi oryginalne minisukienki - najlepiej od Valentino, które łączy z wysokimi butami i biżuterią Bulgari. Bohaterka filmu „Diabeł ubiera się u Prady” Andy Sachs z początku nie interesowała się modą. W redakcji „Runway” przeszła metamorfozę, by na koniec odnaleźć własny styl. Wydaje się, że Anne w nowym looku też czuje się świetnie.

Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anne Hathaway jak Andy Sachs: Brąz, golf, grzywka
Proszę czekać..
Zamknij