Znaleziono 0 artykułów
20.02.2023

Anya Taylor-Joy w welurowej kreacji Schiaparelli

20.02.2023
Anya Taylor-Joy (Fot. Getty Images)

W Londynie po raz 76. przyznano nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Jak co roku wydarzenie przyciągnęło największe nazwiska w Hollywood. Wśród nich pojawiła się Anya Taylor-Joy, która zachwycała w welurowej kreacji z kolekcji haute couture domu mody Schiaparelli. 

Oprócz aktorskiego talentu, Anya Taylor-Joy wyróżnia się wyczuciem stylu. Gwiazda „Gambitu królowej” chętnie sięga po misternie wykonane suknie, często inspiruje się stylem granych przez siebie postaci, a przy tym stawia na kreacje podkreślające jej oryginalną urodę. W 2021 roku aktorka rozpoczęła współpracę z Diorem. W kreacjach francuskiego domu mody pojawiała się na rozdaniu Złotych Globów, nagród Emmy czy podczas premiery „Ostatniej nocy w Soho” w Los Angeles.

Podczas tegorocznej gali rozdania nagród BAFTA gwiazda postawiła jednak na projekt z kolekcji haute couture Schiaparelli na sezon wiosna-lato 2023. Kreacja składała się z ozdobionej kokardkami minisukienki zestawionej z sunącą po ziemi etolą. Aktorka uzupełniła stylizację złotymi dodatkami – zawijanym łańcuszkiem Tiffany & Co. i sandałkami na szpilce marki Aquazzura.

Anya Taylor-Joy (Fot. Getty Images)

To nie pierwszy raz, kiedy Anya Taylor-Joy zachwyca w projekcie Schiaparelli. Na projekt tej marki zdecydowała się również w listopadzie ubiegłego roku, promując film „Menu”. W programie „Tonight Show Starring Jimmy Fallon” zachwycała w usztywnianym gorsecie ze złotej satyny z miseczkami w kształcie rożków, zestawionym ze spodniami ozdobionymi złotymi guzikami i butami z rafii na wysokiej platformie.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anya Taylor-Joy w welurowej kreacji Schiaparelli
Proszę czekać..
Zamknij