Znaleziono 0 artykułów
26.10.2022

Megan Fox i Machine Gun Kelly w futurystycznych stylizacjach

26.10.2022
Megan Fox w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

25 października w Nowym Jorku odbyła się gala Time100 Next. Amerykański magazyn wybrał sto osób, które swoimi działaniami kształtują przyszłość. Jak wyobrażają sobie modę przyszłości, pokazali Megan Fox i Machine Gun Kelly – jedna z najbardziej stylowych par show-biznesu wybrała na wydarzenie futurystyczne stylizacje.

Megan Fox i Machine Gun Kelly przyciągają uwagę, gdziekolwiek się pojawią. Nie inaczej było na corocznej imprezie amerykańskiego magazynu „Time”. Kiedy inni czerpią inspiracje z przeszłości, narzeczeni śmiało patrzą w przyszłość i wybierają stylizacje niczym z innego uniwersum. Aktorka założyła miedzianozłotą suknię projektu Maison Yeya. Gorsetowa góra kreacji przechodziła w asymetryczny dół, który odsłaniał jedną nogę. Fox uzupełniła stylizację dodatkami w tej samej gamie kolorystycznej – metalicznymi sandałkami i kopertówką z cekinami.

Look Megan Fox był w pełni dopracowany. Barwa sukienki doskonale podkreślała jej nowy, rudy kolor włosów. Spójne z kreacją były też jej manikiur – paznokcie aktorki zdobił rysunek płomieni – i make-up, z bordową pomadką w roli głównej.

Megan Fox i Machine Gun Kelly (Fot. Getty Images)

Machine Gun Kelly postawił tymczasem na estetykę zaczerpniętą ze świata BDSM. Odsłaniający ciało gorset zakończonym lateksowymi rękami zestawił z czarnymi spodniami i skórzanymi botkami.

Na wydarzeniu obecni byli również: Lily Collins, Jennette McCurdy, Keke Palmer, Law Roach i Joe Alwyn.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij