Znaleziono 0 artykułów
01.02.2022

Bella Hadid o toksycznych związkach

01.02.2022
Fot. Getty Images

24 stycznia Bella Hadid wzięła udział w podkaście Victoria’s Secret „VS Voices”. W szczerej rozmowie z Amandą de Cadenet opowiedziała o swoim zdrowiu psychicznym, toksycznych związkach, drodze do zwiększenia wewnętrznej siły.

– Ciągle wracałam do mężczyzn, a także kobiet, którzy mnie krzywdzili. Nie znałam granic. Nie tylko tych seksualnych, fizycznych i emocjonalnych, ale również zawodowych. Chciałam wszystkich zadowalać. Uzależniałam swoją wartość od opinii innych – powiedziała Bella Hadid w podkaście „VS Voices”.

Bella Hadid i The Weeknd w 2018 roku / Fot. Getty Images

Modelka wyjawiła również, że w młodości nie czuła się słuchana: – Dorastałam wśród mężczyzn, którzy mówili mi, że mój kobiecy głos jest mniej ważny niż ich. To wpłynęło na moje przyszłe związki. Czułam, że nie mam nic do powiedzenia. Pozwalałam, by naruszano moje granice.

Aby zadbać o zdrowie psychiczne Bella rozpoczęła terapię. Modelce pomagają również medytacja i ograniczenie korzystania z mediów społecznościowych. 9 listopada 2021 roku opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których płacze. „To co widzicie, to moja codzienność. Każda noc od kilku lat. Media społecznościowe nie są prawdziwe. Pamiętajcie, że nie jesteście sami w swoim smutku. (…) Chcę dzielić się z wami prawdziwą sobą. Dziękuję, że mnie widzicie i mnie słuchacie. Kocham was” – wyznała wtedy Bella we wpisie.

Po tym szczerym wyznaniu zdecydowała się opowiedzieć, dlaczego przestała pić alkohol. 21 stycznia w portalu „InStyle” pojawił się wywiad, w którym Bella ujawniła, że dużo piła: – Kochałam alkohol i dotarłam do punktu, że odwoływałam spotkania, bo bałam się, że stracę nad sobą kontrolę. Kiedy lekarz pokazał mi skany mojego mózgu i zmiany, jakie wywołał alkohol, postanowiłam przestać pić. Od połowy 2021 roku Bella jest abstynentką. W rozmowie z „WSJ. Magazine” wyznała, że ważne – choć niełatwe – jest dla niej dzielenie się z innymi swoimi problemami, mówienie o kryzysach.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij